КОЦЕ КРТОТ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

КОЦЕ КРТОТ

Пишување by osa on Пон Aвг 10, 2015 11:49 pm

Можеби мислите дека требаше да пишам порака за градоначалникот ,а не да отворам нова тема .....се пишманив од причина што и овој Е ИЗБРАН ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК СО ФАЛСИФИКАТ ,па затоа тука ке му ја отворам темава ...
ајде прво прашање за Коце таканаречен КРТОТ пошто се вети дека ке копа под земја (како КРТ):

1.каде е подземната сообракајница ? ја нема а ти веке ВТОР мандат лапаш дебела пара како божемски градоначалник кој го исполнува ветеното пред изборите ?


п.с. може и вие да го прашате ако се сетите дека ви ветил нешто а не го исполнил ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот