DPMNE-OFCI

Страна 43 of 44 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Чет Јун 20, 2019 10:15 pm

Kako i sekogash KPOSM - dpsmne - ofcite (gledash kako go odrzhuvam zborot Trendafile) uporno dokazhuvaat deka se latentni homseksualci. Interesno e shto svoite homoseksualni sklonosti sekogash mu gi pripishuvaat na nekoj drug. Odbranben mehanizan koj vo psihologijata se narekuva proekcija.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190620-220953-597
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Пон Јун 24, 2019 5:47 pm

Neka mu dade nekoj od shtabot na dpsmne na dechkovo da mu go ispushi. Mozhe kje mu pomine opsednatosta so goltanje i slichno. I da ne zaboravime, koga sopstvenite sklonosti za goltanje mu gi pripishuvash na drug toa vo psihologijata se narekuva proekcija.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190624-174431-412
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by трендафил on Пон Јун 24, 2019 5:59 pm

Како да го видам видеото кога наместо линк си ставил слика (веројатно принтскрин).

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5030
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Пон Јун 24, 2019 6:12 pm

Zoshto bi go gledal videoto koga akcentot e na opsednatosta na dpsmne - ofcata so homoseksualnosta. Chudno kako funkcioniraat mozocite na glupite dpsmne - ofci, potsvesno gi izdavaat svoite sopstveni zhelbi.
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Вто Јун 25, 2019 7:11 pm

Zoshto gnasite od KPOSM - dpsmne ne smeat nikogash povekje da dojdat na vlast.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190625-190924-777
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Сре Јун 26, 2019 11:15 am

Zatoa shto ne se kriminalna sekta kako vas chii edinstveni proekti bea ograbuvanje na narodot.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190626-110808-984
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Чет Јун 27, 2019 12:19 am

Лудаците со лажни вести разгоруваат меѓуетнички тензии и нетрпеливост. Спремни се да предизвикаат и меѓуетничка војна само за да дојдат на власт.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190627-001724-498
DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190627-001704-394
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC on Чет Јун 27, 2019 11:24 am

Ајде да видиме дали Леси ќе се врати дома.DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190627-111741-933

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 457
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Dino on Чет Јун 27, 2019 1:30 pm

Cudo golemo ete kaj go pustija, ako sakase vlasta Gruevski da odi zatvor zosto togas go pustija da izbega. Vaka samo mackanje oci na narodot.

Dino

Број на мислења : 376
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by трендафил on Чет Јун 27, 2019 5:30 pm

Јасно е дека штом еднаш му дадоа политички азил Груевски нема да биде екстрадиран. Лисиците се дел од процедурата. Груевски прво беше ставен во екстрадициски притвор и донесен во судот со лисици на рацете. Си замина како слободен човек. Немам што да коментирам за стандардна процедура. Да се случуваше ова кај нас ќе имаше повеќемесечен притвор пред појавата во суд. Унгарците беа исклучително ефикасни.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5030
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Чет Јун 27, 2019 7:33 pm

Lisicite i sproveduvanjeto bea del od teatarot so koj ungarskite vlasti sakaa da simuliraat demokratija. Osven teshko glupite ne veruvam deka nekoj so makar malku inteligencija ochekuvashe poinakva odluka.
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC on Пет Јун 28, 2019 2:19 pm

И сега небањати ќе го прифатите ли предизвикот?

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190628-141540-696

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 457
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by трендафил on Пет Јун 28, 2019 6:04 pm

Објавата дека фондот за здравство ќе плаќа за промена на полот, односно да се вадат здрави органи и да се менуваат со други по желба на пациенти кои се сметаат за нешто различно од тоа што се успеа да ги обедини граѓаните на Македонија, па од разни партии реагираа против тоа, затоа што да ти е пораснат пенис ако си машко не е болест. (Може да се размислува дали е болест ако си машко да се сметаш за женско, но тоа веќе е решено дека е нормално, па не сум стручен да можам да коментирам).
Што се однесува до лисиците во Будимпешта беа дел од процедурата пропишана со унгарските закони и подзаконски акти и истите беа применети. Јасно е дека ако некој добил политички азил не може да биде испорачан во земјата што го прогонува.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5030
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Пет Јун 28, 2019 8:01 pm

Na ova ne si odgovoril. Shto mislish kje molchat ili?

PRVOBOREC напиша:И сега небањати ќе го прифатите ли предизвикот?

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190628-141540-696
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by трендафил on Пет Јун 28, 2019 8:12 pm

Ако молчат за мене повеќе ќе значи дека се педери карактерно и не сакаат да се замеруваат на евроатлантската меѓународна банда која ги форсира хомосексуалците. Јас на пример не знам дека во Македонија имало случај хомосексуалец да биде нападнат од сексуално нормален човек поради неговата сексуална определба. А дали кај хомосексуалците има семејно насилство исто така не ми е познато. Со самото тоа дел од прокламацијата на утрешната парада се базира на обична лага, веројатно на копирање на паролите од странство.
Бидејќи утрешната парада на гордоста има поддршка од власта, да не кажам се работи за партиски митинг, не верувам дека ќе има учесници од опозицијата. Не знам дали обратно, митингот што ќе прокламира класично семејство со татко, мајка и деца нема да биде осуден од заевистите како антиевроатлатски. Демек во НАТО и ЕУ се оди натртен.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5030
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by трендафил on Пет Јун 28, 2019 8:21 pm

luxor напиша:Лудаците со лажни вести разгоруваат меѓуетнички тензии и нетрпеливост. Спремни се да предизвикаат и меѓуетничка војна само за да дојдат на власт.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190627-001724-498
DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190627-001704-394

Одговорот може да се види на следниот линк.

https://infomax.mk/wp/втор-дел-ќе-биде-ли-албанскиот-јазик-з/

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5030
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Пет Јун 28, 2019 8:57 pm

Пак нимфомакс, лажливците како доказ нудат написи од лажлив портал на личност што за пари си го продаде лидерот на партијата.
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by трендафил on Пет Јун 28, 2019 10:26 pm

Во текстот има слики на кои е напишан текстот на предлог законот. Во секој случај ги гледаш членовите, па ако не веруваш на Инфомакс провери на друго место. Нема јас да ти барам линкови.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5030
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Пет Јун 28, 2019 11:33 pm

Товарот на докажување паѓа на тој што тврди. Ако не можеш да докажеш тогаш лажеш.
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Саб Јун 29, 2019 3:34 pm

Се зголемува поддршката за дпмне - оФците кај геј популацијата. DPMNE-OFCI - Page 43 Crying-with-laughter

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190629-152302-307
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Вто Jул 02, 2019 11:12 pm

Ц ц ц, изгледа дека коњот и воинот навистина не се случајно избрани да стојат на плоштад, дпмне може слободно да се преименува во лгбт.

DPMNE-OFCI - Page 43 2019-07-02-101020
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Teo on Чет Jул 04, 2019 9:47 pm

Trendafile da te prasham, site li ste tolku glupi vo dpsmne ili ste samo nekoordinirani?

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190704-214101-571

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190704-214128-709
Teo
Teo

Број на мислења : 4399
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Вто Jул 09, 2019 12:22 pm

Лудилото на најсилно во дпмне, со задоволство читам вакви лудаци знаејки дека мнозинството македонци се нормални луѓе. Уште неколку такви и само лудаците од сектата ќе гласаат за Жмицко.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190709-110533-538
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Вто Jул 09, 2019 6:12 pm

Зошто би дискутирал? Доволно е што можам ова да го ставам на социјалните мрежи за да видат граѓаните какви ќе бидат власт и што ги чека доколку не го поддржат Заев.

DPMNE-OFCI - Page 43 IMG-20190709-180754-937
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by luxor on Сре Jул 10, 2019 6:06 pm

Сега ќе видиме кој е патриот.  DPMNE-OFCI - Page 43 Crying-laughter-smiley-emoticon

DPMNE-OFCI - Page 43 D-H8l-Qr-XUAA5x73
luxor
luxor

Број на мислења : 4537
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE-OFCI - Page 43 Empty Re: DPMNE-OFCI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 43 of 44 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот