Околу цивилизацијата

Go down

Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:15 pm

Не е лошо да се погледне...

Тажна приказна за модерниот свет пренесена во 16 моќни илустрации

Лондонскиот уметник Стив Кутс го прикажува модерниот свет на еден поинаков начин.


Последната промена е направена од luхor на Сре Сеп 16, 2015 6:20 pm. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:18 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:18 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:18 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:18 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:18 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:19 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:19 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Гостин on Сре Сеп 16, 2015 6:19 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Околу цивилизацијата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот