БОИ

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:04 pm

Во отсуство на професорот Тео, ќе морам малку јас да ве едуцирам. На овој час, ќе учиме за боите. Одиме по ред: БЕЛА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:05 pm

И уште еднаш за да запамтите подобро.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:07 pm

Бидејки знам дека сте нестрпливи ќе продолжам со лекциите: ЖОЛТА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:08 pm

Да повториме.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:10 pm

РОЗЕ


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:11 pm

Уште еднаш.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:13 pm

ЦРНА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:13 pm

Повторување.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:14 pm

ЦРВЕНА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:15 pm

Уште еднаш.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:16 pm

ЗЕЛЕНА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:17 pm

Ајде одново.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:18 pm

ПЛАВА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:18 pm

За да биде појасно.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:20 pm

И за крај на денешната лекција, омилената, ама најомилената боја на дпмне-овците: ПОРТОКАЛОВА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:20 pm

Уште еднаш.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:21 pm

И повторно.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 18, 2015 11:23 pm

Немој да се занесувате. Не дека мене омилена боја ми е портокаловата, ја постирав дупло од останатите само затоа што дпмне-овците тешко сфаќаат.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Сеп 19, 2015 8:38 am

I kako posle da ne gi eb.sh ova portokalive ?!?! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 7:09 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 7:09 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by osa on Пет Сеп 25, 2015 7:12 pm

bravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 7:15 pm

Bravo za shto?!?!?! Question

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пет Сеп 25, 2015 7:40 pm

Bravo za oko plavo!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by osa on Пет Сеп 25, 2015 7:44 pm

Тео напиша:Bravo za shto?!?!?! Question

pa za izborot Teo ...mnogu dobar izbor si napravil ...veruvam po netot ima mnogu GOLEMA ponuda ,no sepak treba da umeesh da gi izdvoish najdobrite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот