ТОРТИ

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:07 am

ајде да направиме понуда на торти ,за да може да си одберете кој каква сака .
тука може и рецепти за торта да напишете ,може да посочите дали некоја од тортите сте ја пробале и дали е убав вкусот .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:09 am

за почеток оваа торта

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:12 am

значи да си одберете според изгледот која торта ви е најубава
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:14 am

eve rodendenska ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:15 am

i ova e ubava chokoladna

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:17 am

ima i za povozrasni rodendenski torti

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:20 am

moze i na nekolku sprata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 19, 2015 4:21 am

a na kolku sprata ke bide tortata odbirate vie samite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:16 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:17 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:17 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:18 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:19 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Саб Сеп 19, 2015 9:19 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:16 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Гостин on Пет Сеп 25, 2015 6:19 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:47 pm

но и во деновите на пост мозе да јадете посна торта

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:49 pm

ова изгледа убаво иако е посно

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:52 pm

верувам дека е вкусна ,иако е посна

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 1:55 pm

кога би умеела ,сигурно би ја направила оваа посна торта

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by osa on Саб Сеп 26, 2015 9:06 pm

posno i vkusno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТОРТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот