Na istok od rajot

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:26 amEve Luxore, opredeli ti toa od kade e.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:30 am

Се е наше киБик. Го делеле со векови. На се поситни парчиња. Затоа немам никаква намера и јас да го правам тоа. Twisted Evil


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:32 amAaaa, ne mozhe taka!!! Site e NASHE, a ne vashe!!! Twisted Evil

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:37 am

Ааа, не. Вашето е и наше, а нашето ако сакаш ќе го делиме. Еве за почеток ќе ви го дадеме овој.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:40 am
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:45 am

Ti sakash da ni uplashish??? Ne mozhesh! I pogolemi idioti imame od nego. Na primer dali go sakate ovoj da vi go shitneme:
luхor напиша:Ааа, не. Вашето е и наше, а нашето ако сакаш ќе го делиме. Еве за почеток ќе ви го дадеме овој.kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:46 am

Што е сега, не сакаш да делиме. Еве ќе ја зголемам понудата. Го сакаш и Ацета да ви го дадеме?Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by osa on Нед Сеп 20, 2015 11:48 am

luхor напиша:Што е сега, не сакаш да делиме. Еве ќе ја зголемам понудата. Го сакаш и Ацета да ви го дадеме?kolku e provizijata luxor

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:48 am

kiBik напиша:Ti sakash da ni uplashish??? Ne mozhesh! I pogolemi idioti imame od nego. Na primer dali go sakate ovoj da vi go shitneme:
luхor напиша:Ааа, не. Вашето е и наше, а нашето ако сакаш ќе го делиме. Еве за почеток ќе ви го дадеме овој.
Може, ама да го менуваме за овој.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:50 am

osa напиша:
luхor напиша:Што е сега, не сакаш да делиме. Еве ќе ја зголемам понудата. Го сакаш и Ацета да ви го дадеме?kolku e provizijata luxor

Ќе почнеме од 15% па ќе одиме надолу.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by osa on Нед Сеп 20, 2015 11:50 am

ova ko rasprodazba pred zatvaranje mi lichi Laughing Laughing Laughing

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13902
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:51 am

Eh, deba! Ti sakash site srbomani i antichki da ni nabutash!!! Daj nekoj ponormalen!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:53 am

Нормалните навреме зедоа бугарски пасоши и избегаа од државата. Ќе мораш да се задоволиш со овие што останаа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:54 amToa pak si e nashe!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:56 am

luхor напиша:Нормалните навреме зедоа бугарски пасоши и избегаа од државата. Ќе мораш да се задоволиш со овие што останаа.
E, dobro. Shtom bez pari gi davash ke gi zemam, da ne se minam. Mozhe kje gi vpregnam da orat nivi, de da znam. Za toa dali gi biva???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 11:58 amI toa si e nashe.


kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 11:59 am

Јок, Банско е наше. Сосе царот.

Хотел Цар Самуил (Банско) Струмица Улица Банско, бб


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 12:01 pm

E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 12:01 pm

kiBik напиша:
luхor напиша:Нормалните навреме зедоа бугарски пасоши и избегаа од државата. Ќе мораш да се задоволиш со овие што останаа.
E, dobro. Shtom bez pari gi davash ke gi zemam, da ne se minam. Mozhe kje gi vpregnam da orat nivi, de da znam. Za toa dali gi biva???

Ако не ораат, можеби ќе можат да пасат трева. Ако не пробаш, нема да знаеш. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 12:05 pm

kiBik напиша:E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!

Како бе така? Не може. Нема да знаеш што да  правиш  сам со толку Билјани? Посебно затоа што прочитав дека бегаш од часови.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 12:06 pmI toa si e nashe!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 12:09 pm

luхor напиша:
Ако не ораат, можеби ќе можат да пасат трева. Ако не пробаш, нема да знаеш. Twisted Evil
Be malce sum sumljiv tie da pasat treva. Shtom vi se shefovi, znachi znaat kako da strizhat!!! Ja podobro drzhte si gi tamu. Nie vakvi si imame bol.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by kiBik on Нед Сеп 20, 2015 12:12 pm

luхor напиша:
kiBik напиша:E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!

Како бе така? Не може. Нема да знаеш што да  правиш  сам со толку Билјани? Посебно затоа што прочитав дека бегаш од часови.
Ne begam be!!! Progresirav i stanav profesor!!! Se' si znam vekje!! A Biljanite, ako gi zemam, dali kje veslaat dobro??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 12:12 pm

kiBik напиша:
luхor напиша:
Ако не ораат, можеби ќе можат да пасат трева. Ако не пробаш, нема да знаеш. Twisted Evil
Be malce sum sumljiv tie da pasat treva. Shtom vi se shefovi, znachi znaat kako da strizhat!!! Ja podobro drzhte si gi tamu. Nie vakvi si imame bol.

А каде е овде братската љубов. Барем некои да земевте. Еве ставете ги за шефови на циганите. Овие двајца на сликите баш така изгледаат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Гостин on Нед Сеп 20, 2015 12:14 pm

kiBik напиша:
luхor напиша:
kiBik напиша:E, aj dobro,NOOO!!! Ohrid pak e nash!!! So site Biljani vo nego!!!

Како бе така? Не може. Нема да знаеш што да  правиш  сам со толку Билјани? Посебно затоа што прочитав дека бегаш од часови.
Ne begam be!!! Progresirav i stanav profesor!!! Se' si znam vekje!! A Biljanite, ako gi zemam, dali kje veslaat dobro??? Suspect

Ќе ти кажам веднаш откако ќе ги пробам, па и ти ќе знаеш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Na istok od rajot

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот