КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ - Page 4 Empty Re: КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ

Пишување by Гостин on Саб Мар 05, 2016 7:55 pm

Ej a so im fali na stecajcite more?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ - Page 4 Empty Re: КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ

Пишување by Мики Пупи on Сре Јун 29, 2016 9:33 am

Документи за неосудуван треба нешто да се наведе што точно бараш и за што ти е за бг пасош а и некој за лекарско да предложите што знае што треба за бг фала ви.

Мики Пупи

Број на мислења : 1
Join date : 2016-06-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ - Page 4 Empty Re: КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ

Пишување by osa on Пет Jул 01, 2016 12:08 am

Мики Пупи напиша:Документи за неосудуван треба нешто да се наведе што точно бараш и за што ти е за бг пасош а и некој за лекарско да предложите што знае што треба за бг фала ви.

netreba da navedesh deka ti e za bg pasosh nitu za bilo shto ...ednostavno samo podnesuvash baranje i ti go izdavaat bez da mora da posochish zoshto go barash uverenieto ...
obichno lekarsko uverenie bez da posochuvash za shto ti treba ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ - Page 4 Empty Re: КАКО ДО БУГАРСКИ ПАСОШ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот