Напуштате го форумот - кажите зошто?

Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by Фири on Пет 16 Јан - 17:36

Немам нерви да читам зборови на латиница. Дури и насловите на темите, тоа е веке преку глава!

Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by Гостин on Пет 16 Јан - 17:47

Фири , можеш слободно да го напуштиш форумот.Никој нема да те задржува.На овој форум никој нема да им одредува на членовите како и што ке пишуваат, ниту пак кое писмо ке го користат...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет 16 Јан - 18:33

Znachi ako te najdam Firi ke ti udram boks.Site te prifakaat ovde i site ti se prijateli a ti bez potreba vodish inat.
Samo obidi se da dobiesh ban i ke dobiesh boks od mene.Zhimi se !!

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by osa on Пет 16 Јан - 18:44

eve i jas ubavo ti kazav dobredojde ,pa da se druzime ,da pieme i da se veselime ,ajde odi vo meanata da vidish kolku ubava pesna sum ti pushtila za da se chustvuvash ubavo tuka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by Фири on Пет 16 Јан - 20:44

Jaс првин доjдов на Воденица да ве убедувам дека сте Бугари ама не го знаете. Потоа разбрав дека етничките етикети мало значат и наjважното е слободата на мисленjето но и да научиш нешто, да комуницираш, човекот е општествено животно има потреба од комуникациja.Во основата на таа комуникациjа е jазикот. Не ги учим добро странските jазици, разбирам руски и српски но ниту можам да пишувам на нив ниту да зборим, знам малку технички англиjски абе воопште по jазични причини можам да комуницирам само на бугарски и македонски форуми. Но за да комуницирам нели треба да прочитам што пишува човекот, а тоа на латиница не дека не можам но дури фонтовите се различни, не ми се допагja. И за тоа напуштам не од лоши чувства сепак кога комуникациjата не ти носи радост оти да jа продолжуваш?
И така долу Груjo и Ветeрница кога се изменат нештата и почне да се пишува повеке на кирилица може да доjдам пак. Со здравje!
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пет 16 Јан - 21:23

Firi si ojde??? Sad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by reiter on Пет 16 Јан - 21:26

ќе се врати и треба да разбере дека мнозинството е пред се а не поединецот..секогаш е така ..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by osa on Саб 17 Јан - 1:47

reiter напиша:ќе се врати и треба да разбере дека мнозинството е пред се а не поединецот..секогаш е така ..

tochno taka ,nemoze malcinstvoto da gi diktira pravilata na igra i da se postavuva nad mnozinstvoto


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by reiter on Пон 27 Jул - 21:58

детска работа но и провокативна каде моите чуства за Македонија се на повисоко ниво за разлика на одредени членови каде си одработуваат за грујо педерот...Ако им држе газот бујрум,во секоја доба им стојам на располагање за борба до смрт..назад нема...но педераси зад одредени никови и маргарин мажи..слободно ги ебам за маренда..кога ќе почуствувам дека во Македонија има ВМРО сигурно и ќе ме видете таму..А се останато под маската на името на ВМРО во Македонија за мене се ПЕДЕРИ..Можеби последна надеж е Каракачанов....не сум толку од форумот разочаран но напротив сум полн со енергија да Македонија се ослободи од водачите на ВМРО///

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by kiBik on Вто 28 Jул - 17:08

reiter напиша:детска работа но и провокативна каде моите чуства за Македонија се на повисоко ниво за разлика на одредени членови каде си одработуваат за грујо педерот...Ако им држе газот бујрум,во секоја доба им стојам на располагање за борба до смрт..назад нема...но педераси зад одредени никови и маргарин мажи..слободно ги ебам за маренда..кога ќе почуствувам дека во Македонија има ВМРО сигурно и ќе ме видете таму..А се останато под маската на името на ВМРО во Македонија за мене се ПЕДЕРИ..Можеби последна надеж е Каракачанов....не сум толку од форумот разочаран но напротив сум полн со енергија да Македонија се ослободи од водачите на ВМРО///
Шо е со тебе, Витезе? Не ми станува многу јасно шо зборуваш.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by kiBik on Вто 28 Jул - 17:10

Ахам. Разбрав. Трендафил.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Напуштате го форумот - кажите зошто? Empty Re: Напуштате го форумот - кажите зошто?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот