И ОВА ГО ИМА

Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty И ОВА ГО ИМА

Пишување by osa on Пон Сеп 28, 2015 10:46 pm

погледнете и пријавете се ...ако ви се сака ...
Лекторирајте го Груевски

Македонскиот башбакан бил во некој турски ресторан и на крај решил да пише пар зборови за храната и послугата во нивната книга на впечатоци. Туц-муц, ги пофалил некако. Look hear:

   И ОВА ГО ИМА  Lektorirajte-go-gruevski-131871

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty Re: И ОВА ГО ИМА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Сеп 28, 2015 11:24 pm

Hear - tuka(kosa) - dva pati ista glupost!
Whene - pa go ckrtnal - Abe ova kopuciste ni e premier decenija !!!!!! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty Re: И ОВА ГО ИМА

Пишување by osa on Пон Сеп 28, 2015 11:26 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Hear - tuka(kosa) - dva pati ista glupost!
Whene - pa go ckrtnal - Abe ova kopuciste ni e premier decenija !!!!!! Evil or Very Mad

mashala i za LEKTOR TE BIVA >>>shto bi rekol eden srpski glumec KOLEKTOR

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty Re: И ОВА ГО ИМА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Сеп 28, 2015 11:27 pm

Staro e ova....
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty Re: И ОВА ГО ИМА

Пишување by osa on Пон Сеп 28, 2015 11:29 pm

konstatirash ili prashuvash ? ako prashuvash dali e staro neznam .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty Re: И ОВА ГО ИМА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Сеп 28, 2015 11:48 pm

Konstatacija - staro e! Inaku nemislam nepismeni kako grckiov pator da gi citam a kamoli lektoriram.
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

И ОВА ГО ИМА  Empty Re: И ОВА ГО ИМА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот