ZA SVOJA DUSHA

Страна 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 12:52 am


ДеНир(ч)о@denirooo11h
Не знајте колку ми е убо ко ќе ви ги читам твитовите и ќе се пронајдам во некој од нив.
4RETWEETS14FAVORITES

i mene ...nemoram da pishuvam ,isto e....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 12:57 am


Плувиофил@blood666dragon1h
Јас веќе толку доживеав во животот, што сега малку работи ме плашат. Нека биде што ќе биде - Достоевски
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 12:59 am


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Имам сакано до смрт.И умрев.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:04 am


Бони Топ@bonitopp18m
Од илјада причини да остане човек ќе ја одбере таа едната за да не остане.
1RETWEETS13FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:08 am

DUDE!!!‏
@MIvandzikov
Follow
More
Вистината ти ја тргна насмевка... Или грешам?
3:04 PM - 21 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:10 am


Корона Мортис@lathronniell1h
Ќе те сакав и да беше мој, ама вака поинтересно е.
0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:14 am


André Moussah@pomarandzes48m
Мажите се како равенка, зашто понекогаш можеш да ги видиш со две непознати.
0RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:15 am


ЈаС со БрАдАтА@_jo_van16m
Онаа болка кога не си повреден а душата те боли.
Кога немаш рана а чувствуваш дека крвариш...
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:25 am

Lady Raven @_Lady_Raven_
Дојди.
Ќе се опиеме и ќе заборавиме
Ќе заборавиме дека постоевме
Дека си значевме
Дека се љубевме
Дојди и последното срцебиење да го убиеме!
10:07 PM - 21 Jul 2017
7 7 Retweets 25 25 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:32 am

БониАнсиланче @OtpisanaBONI
Најаката жена највеќе плаче.
8:33 PM - 21 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 1:56 am

Корона Мортис @Lathronniell
Еден ден ќе се појави некој што ќе си ги одржи ветувањета и ќе се прашуваш што не е во ред со него.
9:31 PM - 21 Jul 2017
8 8 Retweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa on Саб Jул 22, 2017 2:06 am

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 DFPi61UXkAEgVaQ

no se bilo badijala....ako drugiot i vremeto pominato niz muabet saka da go naplati...zali shto besplatno go potroshil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 12:59 pm

nekoj ti bara pari za da te druzi?
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA on Саб Jул 22, 2017 1:00 pm

kakvi li se gi ima, tazno

EVITA

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 1:01 pm

daaaa parite ne s se vo zivotot
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA on Саб Jул 22, 2017 1:03 pm

uf kolku mrazam takvi so baraat pari od zeni

EVITA

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 1:05 pm

jas mrazam i zeni so mislat deka ljubovta moze da se kupi
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA on Саб Jул 22, 2017 1:06 pm

strasno u kakvo vreme ziveeme

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 1:07 pm

nema nisto strasno ako sakas da dobies ljubov, ljubov treba i da dades a ne pari
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA on Саб Jул 22, 2017 1:08 pm

aj ma pa ti neli gledas da mu gi ispolnis zelbite

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 1:09 pm

ako mislis deka so pari se ispolnuvaat zelbi gresis
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA on Саб Jул 22, 2017 1:10 pm

a so sto ke mu gi ispolnis?

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 1:10 pm

so ljubov i vnimanie
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA on Саб Jул 22, 2017 1:11 pm

a ako toa ne pomaga?

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 22, 2017 1:12 pm

sekogas pomaga osven ako ne ste padnati u sema
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 745
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 13 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот