JA SPASIVME MAKEDONIJA

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

JA SPASIVME MAKEDONIJA

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 8:28 am

Фото: Ова е билката за спас на Македонија

Фотографијата од центарот на Скопје која стана хит на социјалните мрежи е билката за спас на нашата држава. Дали ова е начинот со кој треба да се спасува нашата држава проценете сами.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот