Портрети на култури во изумирање

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Портрети на култури во изумирање - Page 2 Empty Re: Портрети на култури во изумирање

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 8:49 pm

Ненет на сибирскиот полуостров Јамал

Портрети на култури во изумирање - Page 2 Ve0k7s

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Портрети на култури во изумирање - Page 2 Empty Re: Портрети на култури во изумирање

Пишување by Гостин on Нед Окт 04, 2015 8:50 pm

Портрети на култури во изумирање - Page 2 N4dpmo

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Портрети на култури во изумирање - Page 2 Empty Re: Портрети на култури во изумирање

Пишување by Гостин on Пон Окт 05, 2015 7:15 pm

Цивилизацијата отсекогаш го земала својот данок. За секој напредок мора да платиме ако не знаеме каде да ставиме црвена линија.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Портрети на култури во изумирање - Page 2 Empty Re: Портрети на култури во изумирање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот