СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by osa on Саб Окт 24, 2015 11:06 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14365
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Гостин on Саб Окт 31, 2015 8:29 am

Што се обидува продадената душа? Ова ми изгледа како Леси да се враќа дома. Само што не го примаат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Гостин on Саб Окт 31, 2015 11:46 am

Платеничката на малиот диктатор за разбивање на бојкотот на парламентот од страна на опозицијата, повторно одработува. Само во овој случај платата ќе и биде јавен срам и политичко самоубиство.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by трендафил on Пон Ное 09, 2015 8:48 pm

За жал собранието на Македонија во моментов освен за циркузирање е под тотална диктатура. Ги спроведува диктатите на странските амбасадори наметнати преку лидерската четворка. Реприза на наметнувањето на т,н, Рамковна спогодба.

_________________
Негација на негативното
Смрт на фашизмот - слобода на народот
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 4784
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Ное 09, 2015 9:29 pm

PANIKA!!!!!!!!!!!!!!! i............... placipickosuenje! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК. Empty Re: СОБРАНИСКИ ДЕБАТИ МК.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот