В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 19 of 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:14 pm

Nazdravje...

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcR3OnyNWKoQt1WJUaeNEPmcmZ3od5HEW33Bl_2l5cL5-tQZi6kBLg

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:15 pm

reiter напиша:моќно а?добро е...јас се борам со брзините ама добар е..13-14 годинки е,малку појачан ама слаб е не може повеќе,што би рекле битолчани не го бери повеќе Smile

Najvazhno e da ti vrshi rabota...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:16 pm

I pesnichka...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 02, 2015 9:19 pm

нова тура ќебапчиња и ЗУМБА со лото девојката која има скриени видовити моќи во извлекувањето на лото бројките...или ГУТЕ ФРУХТЕ..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:20 pm

Shto bre, Tmoro pobegnal...A jas vo meana go chekav...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:24 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 02, 2015 9:26 pm

и малку совети од лила ..како ли и беше презимето Smile ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:28 pm

Shto e vazhno prezimeto...Vazhna e Lila...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 L1

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 02, 2015 9:31 pm

reiter напиша:и малку совети од лила ..како ли и беше презимето Smile ...
ajde dobro vecher i od mene ...prezimeto ? mislam deka ni ona ne si go znae ..mnogu go ima smenuvano kako "hulahopki "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15637
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 02, 2015 9:33 pm

Тео напиша:Shto e vazhno prezimeto...Vazhna e Lila...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 L1
primate vo drushtvo ..shto ke ponudish za pienje ? moze edno Roze na tikvesh ? 
uf pa i ne e neshto posebno .....dobra

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15637
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 02, 2015 9:34 pm

Тео напиша:Shto e vazhno prezimeto...Vazhna e Lila...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 L1
риба е,ама малку и се тенки нозете Very Happy ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:36 pm

Ajde ajde povelejte...ne sramete se da porachate...

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 9k=

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:36 pm

Neshto za meze sakate? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:37 pm

reiter напиша:
Тео напиша:Shto e vazhno prezimeto...Vazhna e Lila...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 L1
риба е,ама малку и се тенки нозете Very Happy ...

Nema site ubavini na edno mesto Reier...Kje mora da se zadovolime so toa shto ni e na raspolaganje...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 02, 2015 9:40 pm

се прифаќа Тео..тоа е што е..земи или остави.. Very Happy ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 9:41 pm

Kade ni otide meandzikaa...Vinoto stigna a nea ja nema da go poracha mezeto... Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:17 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 03, 2015 1:43 am

ete problem ...treba da spijam ,no nemozam da zaspijam .....ajde ushte malku druzba 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15637
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 03, 2015 2:45 am

se pozaliv deka nemozam da zaspijam ,i namesto drushtvo da mi pravite vie otidovte na spienje .....i sega sama da sedam .....ili pesnata da me druzi .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15637
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout on Чет Дек 03, 2015 8:45 am

me ogladnavte vie so tie cebapi i pivo.... samo kade e lutoto?
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout on Чет Дек 03, 2015 8:47 am

reiter напиша:нова тура ќебапчиња и ЗУМБА со лото девојката која има скриени видовити моќи во извлекувањето на лото бројките...или ГУТЕ ФРУХТЕ..

ili mozebi Pelisterka, za da bides tocen na datumite?
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 4:59 pm

Бре мамата! Овде пак заличило на бордей!!! Дрти ярци се точат на невини девойчиня!!! Оса, одма да вредиш се'!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:01 pm

Бегај киБик од овие. Ќе те расипат. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:03 pm

luхor напиша:Бегај киБик од овие. Ќе те расипат. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley21
Мхм.
Чекай да одам яс да си гледам Црвенкапа, Снежанка (без седумте джуджиня) и др. невини детски филмчиня. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 8:01 pm

Po povod napishanite 30K posta na Melnica denes chasti kukjata...Ajde melnichari povelete vo meanata...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 19 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот