МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО !

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО !

Пишување by reiter on Чет Дек 10, 2015 8:09 pm

а погодувам и јас понекој пат.. Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО !

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 8:12 pm

eh sega pak ke go lutime kalifot ,ako mnogu te falam ...aj ke si molcham ......a ti si znaesh deka jas mislam oti si top  Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО !

Пишување by reiter on Чет Дек 10, 2015 8:14 pm

Very Happy

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 9k=
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО !

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 10:12 pm

reiter напиша:Very Happy

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 9k=
mislev na kkarakteristika "top" ,samo ne staviv navodnici .....mislam me razbirash ..neli ....ovoj top e strashen ...jas se plasham od oruzje ...ne si znael ?
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО ! - Page 2 Empty Re: МАКЕДОНСКО СЕКСАЊЕ ? ИЛИ СЛИЧНО НА НЕГО !

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот