Нови бомби , фрапантно!!!!

Go down

Нови бомби , фрапантно!!!!

Пишување by defo on Нед Ное 01, 2015 9:35 am

колекција на бомби, не обични, нуклеарни бомби.

defo

Број на мислења : 2089
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови бомби , фрапантно!!!!

Пишување by osa on Вто Ное 03, 2015 1:47 am

defo напиша:колекција на бомби, не обични, нуклеарни бомби.
jako nema shto  Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот