СЕНЗАЦИОНАЛНО

Go down

СЕНЗАЦИОНАЛНО

Пишување by Гостин on Сре Ное 04, 2015 10:42 am

Министерот за тендерчиња на Ивонче Милионче склучил договор со бог за лекување на Македонците. Во тоа сесрдна помош дал синодот на МПЦ на чело со дебелиот Сефче и назаситниот Петре заедно со останатие криминалци со џипови кои во слободно време се претставуваат како владици на МПЦ. И одработуваат за единствениот им пастир попознат во светот како ен клеине диктатор.

Ina ‏@mnogufina  2h2 hours ago
Листа на специјалисти од Фондот на МПЦ во случај приватно да ви е скапо, а на Клиника немате врскиЕмилито
‏@EmilitoAtanez
А за колективно харикири помолете му се поранешниот сериозен весник Дневник.


iskric
‏@iskra_iskrich
Добро утро? Да не ве боли глава?


За целосни информации на следниот ЛИНК

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕНЗАЦИОНАЛНО

Пишување by osa on Сре Ное 04, 2015 5:52 pm

od boga sme sozdadeni ,no dali bash "vaka" ke ne lekuva Shocked Shocked Shocked

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13904
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕНЗАЦИОНАЛНО

Пишување by Гостин on Сре Ное 11, 2015 9:59 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕНЗАЦИОНАЛНО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот