ВРТОГЛАВО

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ВРТОГЛАВО

Пишување by Гостин on Вто Ное 10, 2015 8:20 pm

Eeee, za nekogo mnogu se i sto denari. A za nekogo i sto iljadi se malku. Kazi odredena suma.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ВРТОГЛАВО

Пишување by Гостин on Вто Ное 10, 2015 8:39 pm

More neka kaze koe viski ili konjak bi mu go kupila na sakaniot.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ВРТОГЛАВО

Пишување by Гостин on Вто Ное 10, 2015 10:02 pm

Toa, toa...Ovde neka odgovori...A ne da mi se mesate vo temata za edukacija... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ВРТОГЛАВО

Пишување by osa on Вто Ное 10, 2015 10:40 pm

imash pravo antej ...eve konkreten odgovor vinjak henri IV....poskap od toj nema ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ВРТОГЛАВО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот