Воденица

Go down

Воденица

Пишување by Makedon on Нед Јан 18, 2015 11:38 am

Ај од тука да им пратам порака на Ветерничари.
Кога кретенот цигла (во меѓувреме станал и мултипедер, премногу шупаци има на циглата) заедно со педерот кинг го отвориле форумот напишале:

Дефинитивно е потребен спас од инквизиторите на Воденица, сигурната куќа за СЛОБОДНИТЕ ВОДЕНИЧАРИ е оваа ветeренца...никој нема да ве сече, крати, банира....живејте, мислете, пишувајте слободно.
И не правете ништо, што не би сакале другите да ви го прават вам.....
МАКЕДОНИЈА МОЈА, пред се и над се!!!

Синојка откако не успеаја да најдат кој сум од Воденица двајцата педери ме банираа. Волкот може да си го смени крзното ама шупакот никако. Отворен му е секогаш за шупчење додека него му одговара.

Немам намера да учествувам на форуми на исфрустрирани педери. Воденица беше форум, а Ветерница е јавна куќа за задоволување на ниските страсти на педерите кинг и цигла.

За ваша информаија Ченто го продолжил домејнот macedonians.tv и оваа година, што значи дека Воденица ке живее понатаму, за среќа без педери како кинг и цигла.

Поздрав до сите оние кои сеуште се чуствуваат ВОДЕНИЧАРИ. Се читаме на Воденица.

Makedon

Број на мислења : 1
Join date : 2015-01-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Воденица

Пишување by Гостин on Нед Јан 18, 2015 10:49 pm

Ова е слободен форум.Покрај другото нема да ги затвараме и криеме темите за Воденица.Македон го потегна ова прашање,а гледам и дека има заинтересирани.Затоа ја отворам оваа тема каде секој може да го изнесе своето мислење за Воденица,форум кој на многумина им беше драг...Исто така се надевам дека Македон ке се јави на овој форум,каде ке може слободно да ги изнесува своте мислења...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Јан 18, 2015 11:10 pm

Drag ?? Abe so Vodenica porasnavme,so Vodenica doktoriravme. Vodenica e atribut na demokratijata i mora da postoi za vek i vekov!

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
avatar
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Јан 18, 2015 11:18 pm

Kezhman velichanstveni напиша:Drag ?? Abe so Vodenica porasnavme,so Vodenica doktoriravme. Vodenica e atribut na demokratijata i mora da postoi za vek i vekov!

XXX
Samo pusta ljubomora i zavist kaj odredeni clenovi ne im dozvoluva da go priznaat toa.
A deka imaat umesano prsti pri gasenjeto na Vodenica - imaat -se znae i koj!
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Јан 18, 2015 11:20 pm

Kazhi kalife,kazhi koj e predavnik ? Bash bi sakal da go prasham Z A S H T O !!

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
avatar
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by osa on Пон Јан 19, 2015 12:48 am

bi sakala i jas da kazam deka navistina vodenica e brend koj ushte dolgo ke se pameti ,se drugo samo ke teznee kon toa eden den da ja dostigne slavata na vodenica ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Јан 19, 2015 8:37 am

Kezhman velichanstveni напиша:Kazhi kalife,kazhi koj e predavnik ? Bash bi sakal da go prasham Z A S H T O !!
Pa koj moze drug - BC!
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by osa on Пон Јан 19, 2015 1:40 pm

еве да прашам оние што стојат и ѕиркаат ,дали се поранешни ВОДЕНИЧАРИ ,
или пак други гости кои се размислуваат дали да влезат или не
еве една покана од мене:
Повелете на слободниот форум Мелница Smile

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12866
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by tmoro on Пон Јан 19, 2015 1:50 pm

Kezhman velichanstveni напиша:Drag ?? Abe so Vodenica porasnavme,so Vodenica doktoriravme. Vodenica e atribut na demokratijata i mora da postoi za vek i vekov!

од кога ке проработи воденица?

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by Гостин on Пон Јан 19, 2015 1:52 pm

Veruvam deka Makedon ke se pojavi i ke odgovori na prashanjeto...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Воденица

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот