КОНКУРЕНЦИЈА

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 10:08 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 10:09 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 10:09 pmПоследната промена е направена од luхor на Вто Дек 01, 2015 10:10 pm. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by reiter on Вто Дек 01, 2015 10:09 pm

luхor напиша:
голем избор,ќе треба сите да ги пробам Very Happy па да изберам...но сепак ќе бидам скромен и како што имам прецизно око и голем осет за убавина и душа кај понежниот пол ја бендисувам оваа девојка..некако најприродна е и нема склоности кон некои нечисти фантазирачки машти.. Very Happy
а калифот нека си бира,кај мене е лепотицата и јас ја предварив и онака кога таа би бирала сигурно мене ќе ме избере,ама 100% сум сигурен Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 10:13 pm

Poznat javach e kalifot...Kje se najde i za nego neshto...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by reiter on Вто Дек 01, 2015 10:24 pm

Тео на вакво ли нешто мислеше Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Вто Дек 01, 2015 10:26 pm

Mi gi chitash mislite...  

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:04 am

Слаб избор сте осавиле за шеикот. Ќе го подобриме.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:05 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:06 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:07 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:07 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Гостин on Сре Дек 02, 2015 10:07 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: КОНКУРЕНЦИЈА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот