ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Страна 3 of 38 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next

Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 4:59 pm

Па онаа што ја спомнуваш.

kiBik напиша:Добра не знам що???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:00 pm

Добра? Добринка? Доби? Very Happy
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:02 pm

Имате на Пајнер некоја таква?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:05 pm

Не знам. Сеа ке проверам. Шо да й кажам, ако имаме? Suspect
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:07 pm

Постирај слика или клип да ја видиме. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:11 pm

Pa! Ne najdov!
Imalo pred 15tina godini nekoja Dobi vo "Panterite", ama... Evil or Very Mad Eve, vidi:
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:14 pm

Ти за Малките Пантери збориш?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:16 pm

luхor напиша:Ти за Малките Пантери збориш?
Pa ne znam. Zar ima i malki i golemi panteri?
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:17 pm

Колку што знам имаше. Сега не сум во тек.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:25 pm

luхor напиша:Колку што знам имаше. Сега не сум во тек.
Dobro. Eve edna pantera da oplaknesh oko:
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:28 pm

Многу скражав си бил ти бе киБик. Сакаш само со една да поминеш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:29 pm

luхor напиша:Многу скражав си бил ти бе киБик. Сакаш само со една да поминеш.
Be ti po kolichinjata ili po kvaliteto si? Suspect
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:31 pm

И по двете. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:34 pm

Eeeeh, maksimalistu!!! I zatoa se na suvo stoish???
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 5:37 pm

Јок не сум јас како тебе.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 5:55 pm

luхor напиша:Јок не сум јас како тебе.
Shto za mene? Jas sum car be! NO!!! Nevin car! Twisted Evil
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:01 pm

Не може така. Виновен си се додека не докажеш дека си невин. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 6:12 pm

luхor напиша:Виновен си се додека не докажеш дека си невин. Twisted Evil Twisted Evil
Nevin sum be!!! Prashaj gi Meri, Lora, Iva, Bui, Megi, Ira, Adi, Bibi .... i drugi. Evil or Very Mad
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:16 pm

Eve jas ti veruvam kiBik...Ni samo ako i Azis potvrdi...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 6:18 pm

Тео напиша:Eve jas ti veruvam kiBik...Ni samo ako i Azis potvrdi...
Very Happy
Azis??? Suspect Khm, khm.... nemam spomeni za vakov svedok po moeto krivichno delo!!! Very Happy
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:21 pm

Da ne bil maskiran pa ne se sekjavash?

Камионџија и калуѓерка

Возел камионџија и паишол на калуѓерка - автостоперка. Застапал ија примил во камионот. Кога се доближиле до целта и рекол дека мора да му плати за возењето. Калуѓерката му одговорила:

"Не доаѓа предвид. Се заколнав дека нема да се е**м ."

"А си се заколнала ли дека нема да го правиш тоа од позади?"

"Не" - одговорила по кусо размислување калуѓерката.

"Ете гледаш"- рекол камиопџијата, ја одвел во шумата и завршил работа.

Закопчувајќи ги папталоните, тој се враќа кон камионот и задоволно мрмори:"Ама сме вешти ние шоферите."

А калуѓерката дофрла:

"А камоли ние, педерите."

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 6:31 pm

Very Happy Very Happy
So kalugerka ne sum bil nikogash.... Nevin sum!
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:40 pm

Nitu da se ispovedash?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik on Чет Дек 03, 2015 6:44 pm

Тео напиша:Nitu da se ispovedash?
Не. Добро ме потсети. Знаеш од кога не сум се исповедувал??? Ама то нема и за що, пош сум невин!!! Twisted Evil
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин on Чет Дек 03, 2015 6:47 pm

Bez Azis kako svedok ne ti veruvam...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 38 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот