ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Страна 35 of 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:19 pm

не мислам јас ништо, фактите сами говорат.
а и она со „ј“ мало, „Ј“ големо , провалено.
дали некој од Вас е „Здравко“ ? јас мислам дека е.
интересна забава.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:20 pm

Јас мислам дека не е. Затоа што точно знаеме дека тоа е Фири.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:21 pm

држи вода.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:21 pm

Viktor напиша:не мислам јас ништо, фактите сами говорат.

Убаво што имаш факти. Ајде да ги видиме.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:22 pm

Viktor напиша:држи вода.

Што држи вода? Мислиш дека Фири има уште еден ник за кој не знаеме?
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:25 pm

тоа е твоја работа,дали има или не, ти треба тоа да го знаеш.


Последната промена е направена од Viktor на Пон Фед 27, 2017 9:28 pm. Мислењето е променето 1 пати

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:27 pm

Покрај толку можности за прокси адреси? А искрено и не ме интересира многу кој е кој се додека се држи до правилата.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:30 pm

мислиш, додека пишува-па макар и тресел глупости, и шири бугарска пропаганда, па се ќе дозволиш само да се множат постови, и да изгледа форумов дека е жив?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:31 pm

А ти што правиш сега? Коментираш модерирање?

http://melnica.forummk.com/t172-topic#6219
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:34 pm

кое од тие три правила го прекршувам , што патем , избрзано ми го посочуваш?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:36 pm

Прочитај внимателно па ќе видиш. И ако продолжиш ќе постапам точно како што е напишано во правилата.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:39 pm

Веќе беше опоменат, ова е втората мерка. Уште еднаш па ќе завршиме работа.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:44 pm

банирај ме , жити се, дај немој да се мачиш. смисли нешто, непочитување, правилник, нешто оправдај се,мене ми е сеедно.
ако веќе си наумил, зар да губам време , во објаснување.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 9:47 pm

Да те банирам? Тоа е третата мерка од правилата?
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo on Пон Фед 27, 2017 9:49 pm



avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:50 pm

правилата си ги пишуваш ти , пријателе, јас ги прочитав. во ред е сега?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo on Пон Фед 27, 2017 9:52 pm

Pa zoshto ne gi pochituvash koga vekje si se machel da gi prochitash???
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by reiter on Пон Фед 27, 2017 9:56 pm

хмм,да не се замешани илуминатите на форумов Very Happy


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 9:59 pm

Teo напиша:Pa zoshto ne gi pochituvash koga vekje si se machel da gi prochitash???
ке ми кажеш еве ти, каде точно се неиспочитувани?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 10:03 pm

Komentiras moderiranje...Ne e tvoja rabota koga i zosto nekomu kje mu dozvolat ili ne da pisuva...
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 10:09 pm

и за тоа, се запна толку?
ок. ако така си мислиш. еве првото правило нема да го кршам. во суштина , ниедно од тие три.
а да пишувам можам, веројатно.
чуден си. вознемирен. како "Здравко“. во очекување.


Последната промена е направена од Viktor на Пон Фед 27, 2017 10:12 pm. Мислењето е променето 1 пати

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 10:11 pm

ете. не ти го коментирам модерирањето, ама го кажувам впечатокот, како член кон член.
легално е тоа, нели?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 10:11 pm

Ако ти претставува задоволство да мислиш дека јас сум Здравко само продолжи. Мене не ми пречи.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor on Пон Фед 27, 2017 10:13 pm

не паѓај сега ниско: од каде ти е таа идеја? јас не сум помислил, ниту напишал такво нешто.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 10:15 pm

Viktor напиша:не паѓај сега ниско:

Навредуваш член на форумот? Каде јас така безобразно ти се обраќам тебе?
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 35 of 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот