ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Пет Сеп 09, 2016 8:59 pm

da probam vecherva moze ke mi uspee da gi motiviram gostite da dojdat vo meanata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Саб Окт 29, 2016 11:57 pm

uf gledam mnogu gosti pa si velam ajde da gi pokanam vo meanata ...verojatno sme interesni shtom ne chitaat ...eve edna ubava pesnichka(spored mene ) kako mal doprinos za ubava atmosvera vo meanata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Нед Ное 27, 2016 8:00 pm

golem pozdrav za gostite na melnicata ...


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by OPOZICIONER on Пет Дек 30, 2016 8:02 pm

mnogu gosti na forumov ...simptomatichno ......se registriraat ,no ne pishuvaat ...shto e problemot vo sushtina ...SE SRAMAT DEMEK ?

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 692
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Пет Дек 30, 2016 8:14 pm

Убава покана за влез има, но малку рекламна кампања, па светлечка реклама..навистина прв пат слушам за вас...хаххахахаа..да знаете само што истипкав на гугле..хахххахаа..
Тука нема лајкови, хммм, интересно..ајде да видиме понатака.... santa
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Саб Дек 31, 2016 12:26 pm

OPOZICIONER напиша:mnogu gosti na forumov ...simptomatichno ......se registriraat ,no ne pishuvaat ...shto e problemot vo sushtina ...SE SRAMAT DEMEK ?ete i ti si primetil ...sekoj moment nekoj nov chlen ,a ne pishuva ...ako e od sram vo red ...ama da ne e neshto drugo shto ne go znaeme .....na primer da ne e nekoj od niv ЅИРКАЧ (na kirilica za da me razbere podobro )vidi taa profesija ich ne e slavna ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Саб Дек 31, 2016 12:28 pm

ajde eve pak ke gi pokanam ovojpat da PISHUVAAT .....mozhebi nekoj ke se najde hrabar i ke pishuva ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Нед Јан 01, 2017 4:23 am

zaboraviv pesnichka so pokanata ...eve sega ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Нед Јан 29, 2017 5:02 pm

Sto nudi gostilnicava!?

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by defo on Нед Јан 29, 2017 5:22 pm

Се што ќе посакаш, пиво, вино, кавги...само физичко насилство и вреѓање неSmile

defo

Број на мислења : 2200
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Нед Јан 29, 2017 5:27 pm

хаххаххаа..добро е, имало мелничар за пречек.
Сокови немаааааа, ај нема везе.
Јас сум за дружба, малку за разбибрига, кавгачика не сум..е сега ако некој ми стапне на жуљ ќе си ог добие своето, се надевам дека нема тука такви олошиVery Happy

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Teo on Нед Јан 29, 2017 8:39 pm

A tvoite crveni linii se??? Ili pojasno kje ti bide ako prasham koi se tvoite kriteriumi nekogo da go proglasish za olosh???
Teo
Teo

Број на мислења : 4809
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Нед Јан 29, 2017 9:42 pm

Teo напиша:A tvoite crveni linii se??? Ili pojasno kje ti bide ako prasham koi se  tvoite kriteriumi nekogo da go proglasish za olosh???
Моите црвени линии се до жуљот на малото прсте од ногата..хахахха..убаво си реков..е, сега не би сакала да ги наведам по азбучен ред сите мои критериуми, но ти си умен и знаеш што се поддразбира под олош. Rolling Eyes
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Teo on Нед Јан 29, 2017 11:54 pm

Kako da ne znam...Oloshi se pederi i govnari u dusha koi se registriraat na ovoj forum so lazhni nikovi zatoa shto nemaat realen zhivot i ne znaat shto so nego i koga bi go imale a inaku osnovna preokupacija im e da jadat govna za Melnica i nejzinite chlenovi na eden drug forum...
Teo
Teo

Број на мислења : 4809
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by reiter on Пон Јан 30, 2017 9:40 am

хихихи...

[img]ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 25z06tv[/img]

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Пон Јан 30, 2017 10:20 am

Teo напиша:Kako da ne znam...Oloshi se pederi i govnari u dusha koi se registriraat na ovoj forum so lazhni nikovi zatoa shto nemaat realen zhivot i ne znaat shto so nego i koga bi go imale a inaku osnovna preokupacija im e da jadat govna za Melnica i nejzinite chlenovi na eden drug forum...

Ajajajajjaj..se izvinuvam..skroz sum ja utnala ..kaj vlegov ovde....ete sega mi e jasno zost nemlo ziv covek tuka...bravo, alal neka vi e za navredata.
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Пон Јан 30, 2017 8:45 pm

misterija напиша:Sto nudi gostilnicava!?


ti ko shto si pijana ne ni gledash deka ova ne e "virtuelnata meana ".....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 1:10 am

ako sum tazna ,sepak ke ve pokanam vo meanata na melnicata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Вто Фед 14, 2017 8:15 pm

ajde da gi pokanam gostite ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Пет Фед 17, 2017 7:51 pm

mnogu gosti !!??? pa si vikam aj da gi pokanam da stanat nashi chlenovi ...da se druzime na melnicava ...da razmenime mislenje .....eve i pesnichka za dobredojde ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 9:23 pm

osa напиша:mnogu gosti !!??? pa si vikam aj da gi pokanam da stanat nashi chlenovi ...da se druzime na melnicava ...da razmenime mislenje .....eve i pesnichka za dobredojde ....
osa, menjaj repertoar na pesni..mozebi nesto ponovo, pomoderno..ili neki sliki zanimlivi stavi Very Happy
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:25 pm

tuka mozesh i ti da se istaknesh ...daj postiraj pomoderno ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:27 pm

za slikichki pobaraj posoodvetna tema ,ako nema otvori i toa bash so toj naslov :
pointeresni slikichki

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 9:33 pm

Пишав едно мислење, еве пак ќе го повторам, незнам каде ми исчезна првото....
Сакам да се одомаќинам уште малку, да видам што каде ви стои, а после ќе отворам некоја тема.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 455
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:36 pm

misterija напиша:Пишав едно мислење, еве пак ќе го повторам, незнам каде ми исчезна првото....
Сакам да се одомаќинам уште малку, да видам што каде ви стои, а после ќе отворам некоја тема.


mora da e na forumot ,nikoj ne ti go izbrishal ili sokril...pobaraj go ,sigurna sum ke go najdesh ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15640
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата - Page 4 Empty Re: ПОВЕЛЕТЕ ГОСТИ ,во мелницата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот