Шеќеринска V.S Богатинова

Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by defo on Чет Фед 11, 2016 7:42 pm

Еве зошто Лаки не ја кани Шеќеринска, избриша под со Богатинова.

За Трендо и КО..
Шекеринска: Изразот бонбона бизнис е од дебатна емисија за ОКТА, каде главен актер беше Груески.
Трендо бате, ве разобличија, на домашен терен.


defo

Број на мислења : 2162
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by трендафил on Чет Фед 11, 2016 10:19 pm

Што се однесува до бонбона бизнисот Шеќеринска е обична лажга. Причина поради која мнозинството не и верува. Еве линк (на крајот од снимката) за потсетување на тие што намерно забораваат на кој е јасно дека Шеќеринска не зборува за ОКТА туку за продажбата на ЕВН кога зборува за ова.


_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by defo on Чет Фед 11, 2016 10:32 pm

Да, ама видеово на крај малце ко пресечено или така ми се чини???

defo

Број на мислења : 2162
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Гостин on Чет Фед 11, 2016 11:12 pm

Што одговори Радмила на конструкциите од центарот за лаги и манипулации.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by IVA on Чет Фед 11, 2016 11:50 pm

aman bre kako ne vi se dosadi samo da pravite konstrukcii?trendo go stavi videoto i site slusnaaa sto kaza,ti pobrza da zalepis i prelepis i da iskoci ko da ne e tocno ...mnogu ste bre providni
IVA
IVA

Број на мислења : 359
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by трендафил on Пет Фед 12, 2016 12:44 pm

defo напиша:Да, ама видеово на крај малце ко пресечено или така ми се чини???
На видеото се гледа дека Шеќеринска е во истата просторија и истата облека. А таа колку што знам два пати се нема појавено исто облечена на званичен настан. Па јасно е дека се работи за истата емисија посветена на продавањето на ЕСМ на ЕВН. Врз основа на тој договор уште неколку години ќе се одредува цената на струјата во Македонија. Патем, доколку некој навистина не ја памети или не сака да ја памети изјавата на Шеќеринска за бомбона бизнисот немам коментар.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пет Фед 12, 2016 5:06 pm

TRENDOLAKIS !!!!!!!!!!!!!!!!! AKo ne si vekje nadvor od zemjava, dali kuferite ti bea spakuvani ili od izutrinava - navrat-nanos????
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by IVA on Пет Фед 12, 2016 11:56 pm

konechno se razotkri ovaa prasicava deka odrabotue za sdsm e ova ti e dojdoa divite gi izbrkaa pitomite ..
IVA
IVA

Број на мислења : 359
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by IVA on Пет Фед 12, 2016 11:59 pm

трендафил напиша:
defo напиша:Да, ама видеово на крај малце ко пресечено или така ми се чини???
На видеото се гледа дека Шеќеринска е во истата просторија и истата облека. А таа колку што знам два пати се нема појавено исто облечена на званичен настан. Па јасно е дека се работи за истата емисија посветена на продавањето на ЕСМ на ЕВН. Врз основа на тој договор уште неколку години ќе се одредува цената на струјата во Македонија. Патем, доколку некој навистина не ја памети или не сака да ја памети изјавата на Шеќеринска за бомбона бизнисот немам коментар.

trendafil mnogu im objasnues na dolgo i siroko!tolku im e kapacitetot i nemoze da te svatat
IVA
IVA

Број на мислења : 359
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Гостин on Пет Фед 12, 2016 11:59 pm

Svinskoto e zabraneto vo Makedonija. Treba danok da platis.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Гостин on Саб Фед 13, 2016 12:00 am

Забрането е на политика. Но ако ИВА дојде во меана јас ја честам свинско бутче. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Фед 13, 2016 12:17 am

luxor напиша:Забрането е на политика. Но ако ИВА  дојде во меана јас ја честам свинско бутче. Twisted Evil

Nemoj slucajno da se zaebesh ko ja! Se zaletav po slikana ama koga ja vidov u priroda:Шеќеринска V.S Богатинова Images?q=tbn:ANd9GcQyNdzx9h5clmZxFJ1Es2O_ZbSR8Yj48yOqB9y4WjkO5ewiOygB

Ustye ne mozam da si dojdam na sebe...
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Гостин on Саб Фед 13, 2016 12:20 am

Во меана сите жени се убави. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Гостин on Саб Фед 13, 2016 12:29 am

Posebno ako dovolno si ispil. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Шеќеринска V.S Богатинова Empty Re: Шеќеринска V.S Богатинова

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот