В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Voivodata on Пон Фед 01, 2016 6:59 pm

de bre bratya ot Makedonia
az shte si pishuvam kakvo iskam
dokogato ne remetim vi zakonite na foruma shte si pishuvam
iskam si go avatatrot, ne mi kaza kakvo e tova, da go nyama??

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 7:04 pm

Веќе ги прекрши правилата на форумот. Тоа што уште пишуваш е само заради мојата добра волја. Значи или премини на статична или си готов.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Voivodata on Пон Фед 01, 2016 7:08 pm

shto e be chovek?
proveri si zrnzite az sum si staitichen a ti iskas da ne nakarash ot foruma , ne mi kazhuvas tuk zashco si mi brisal avatara mi, iskas da me baniras, az imah pitanie, chist sam tuk, ajde ti otgovori ako mislis che si prav?
tova ne e fer, I tova e maltretirane na clenoveto.

_________________
“Съединението прави силата”

Voivodata

Број на мислења : 48
Join date : 2015-12-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 7:12 pm

Статичен? Пишуваш во исто време од Англија, Индија, Кина, САД, Франција и Холандија. И ми се правиш паметен. Ме обвинуваш со лаги за некаков аватар.Готово е. Моето трпение заврши. БАН ОД ФОРУМ.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 7:29 pm

Ti mnogu los si bil be. Aj si otidov i jas za denes.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 7:55 pm

Ајде дечки наздраве

avatar
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 01, 2016 9:26 pm

luxor напиша:Статичен? Пишуваш во исто време од Англија, Индија, Кина, САД, Франција и Холандија. И ми се правиш паметен. Ме обвинуваш со лаги за некаков аватар.Готово е. Моето трпение заврши. БАН ОД ФОРУМ.
вауу,после долго нишањене го упуца одма Very Happy ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:34 pm

ajde shto e ova ...koj shto pie ...ova e za "dusha" na mtrviot forum ....jas ke platam ....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:36 pm

eve ja pesnichkata 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 01, 2016 9:40 pm

ракија со компир салата свадбарска,полно бибер и некоја маслинка ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:45 pm

uf reiter kaj ja najde ovaa salata ...jas neznam da ja podgotvam ...a biber kako lek ili za vkus ?...daj da pobaram moze nekoj ima recept pa ke ti ja napravam ...kako velat od srce ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:49 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:51 pm

јас само ваква знам со компир и пилешко...може?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Фед 01, 2016 9:52 pm

може,

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:53 pm

еве тогаш и ракија

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 9:54 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo on Пон Фед 01, 2016 10:21 pm

Да не е на празно ракијата.

defo

Број на мислења : 2029
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 10:55 pm

ама дефо ти не виде дека има мезе и тоа по рецептот на реитер ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 8:28 am

Meze, rakija i samo toa znaete. Da ne sum upadnal na forum za alkoholicari? Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 9:44 am

Meze i rakija e sekogash e podobro od kontraprotesrantski sendvich i sokche... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 4:19 pm

I sendvic i sokce e nesto. Vas zedni preku voda ve preveduvaat. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 6:21 pm

Kako ne e, koj ne saka rastitelen kaskaval, posebna i gazoza.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Фед 02, 2016 7:07 pm

dobro vecher pochituvani gosti .....momche donesi zolta i meze ...ama mnogu denes sum posebno raspolozena za pienje ....i druzba ...ajde reiter kade si ...a i kibikot go povikuvam odma na druzba ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13808
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA on Вто Фед 02, 2016 7:28 pm

delmol напиша:Meze, rakija i samo toa znaete. Da ne sum upadnal na forum za alkoholicari? Twisted Evil
pa ako ne ti e  arno odisi...shto si zapnal da sedish tuka .daj konobarche  da se pie i da se pee !
avatar
IVA

Број на мислења : 326
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA on Вто Фед 02, 2016 7:31 pm

eve da vidam dali vi se sviga ova 
avatar
IVA

Број на мислења : 326
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот