Мелница форум - Facebook fan page

Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by osa on Саб Фед 13, 2016 6:51 pm

Отворивме фан пејџ на Facebook, еве го линкот: https://www.facebook.com/melnicaforum/
Бујрум сите! Smile

Mожеш да ја смениш профил сликата и каверот и на Twitter профилот. Преземи ги од Facebook Smile


Последната промена е направена од osa на Пон Фед 22, 2016 1:58 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14289
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Re: Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by Kalinda on Саб Фед 13, 2016 11:48 pm

Ајде честитки за фан пејџ на Facebook!
Мислам дека ке дојдат
моите пријатели побрзо.
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 481
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Re: Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by Гостин on Пон Фед 22, 2016 2:03 am

Eve go i linkot do tviter...

https://twitter.com/Forum_Melnica

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мелница форум - Facebook fan page Empty Re: Мелница форум - Facebook fan page

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот