ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Go down

ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by osa on Нед Фед 14, 2016 9:46 pm

Видно изнервирани и ова го објавија ...неможам да поверувам дека и ваков спин може да му продадат на народот ....

http://vecer.mk/Makedonija/bugarskite-fashisti-se-izraduvaa-shto-janeva-go-uapsi-temelko

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by osa on Нед Фед 14, 2016 10:20 pm

каква врска имаат содржините од бомбите во кои се зборува за фалсификатот на изборите во нашата држава ,со фашизам (за кој пишуваат овие изроди ) или уште помалку со бугарската држава ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Нед Фед 14, 2016 10:26 pm

Panika i ludilo izbivaat na videlina megju dpmne-ovcite...Bi ja prodale i sopstvenata majka za da ostanat na vlast...Vnatreshnite neprijateli vekje ne se dovolni pa ludacite moraat da gi pronaogjaat i nadvor...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Нед Фед 14, 2016 10:39 pm

Оставете ги будалите. Тоа е целта. Проблеми со сите соседи и тотална изолација на Македонија.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Фед 14, 2016 10:46 pm

MEGJU TRINAESET NAJZAOSTANATI, NAJSIROMASNI... PRVI OTPOZADI U EVROPA........ EEEEEE CRNI GRUJO JEBALO TE CELO OVCARSKO STADO SHTO STORI ?????? AIR DA NE VIDISH CEL ZIVOT, a ti posakuvam da poziveesh uste dolgo da ne bide muki kratenje.....
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 12:45 pm

So socijalna pomos cel mesec da zivee do kraj na zivotot. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 12:52 pm

Во Идризово храната и облеката се бесплатни.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 12:57 pm

Koj ime sreka sekogas si ja ima. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 1:17 pm

Бесплатни не се. Секогаш некој го плака цехот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 1:18 pm

A vo ovoj slucaj pak toa ke bide narodot.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 1:19 pm

Од кој половината се социјалци.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Гостин on Пон Фед 15, 2016 4:34 pm

Ne moze be od moeto socijalno na Grujo da mu davaat neka si pecali u idrizovo rabota ima.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by osa on Пон Фед 15, 2016 5:35 pm

mislish ke dozvolat negovite "poddrzuvachi"toj da raboti ...ke dozvolat da odi vo idrizbeg???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДАЛИ НАВИСТИНА СЕ РАДУВАЛЕ .....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот