ЛЕПОТИЦА

Go down

ЛЕПОТИЦА

Пишување by osa on Нед Мар 06, 2016 3:55 pm

Зарем и ова ке им помине ? Па добро бре македонче ,како може да дозволиш ваква лепотица да го дели воздухот со останатиот нормален народ ..
Да прашам каде е ИЗВАДЕНА ЛИЧНАТА КАРТА на двојникот на лепотицата ...во Брвеница или во Скопје ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by osa on Нед Мар 06, 2016 4:17 pm

Рангелова демантира вмешанoст во инсталирање на фантомски гласачи
остро со целосна одговорност демантирам дека на било кој начин сум вмешана во инсталирање на наводни фантомски гласачи на избирачниот список на ДИК, реагира претседателката на Унијата на жени ан ВМРО-ДПМНЕ, Даниела Рангелова.


Ги повикувам ДИК и сите надлежни институции да извршат целосни проверки со што ќе се потврди дека немам никаква поврзаност со споменатиот случај на нерегуларности и наводни злоупотреби во Избирачкиот список на Република Македонија, напиша Рангелова.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by osa on Нед Мар 06, 2016 4:19 pm

aj se kladime deka ni ONA ne si veruva vo toa shto go kazuva ....
oni tolku mnogu falsifikat lichni karti napravija ,pa sega se SITNICHAT za edna ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by IVA on Нед Мар 06, 2016 4:28 pm

a ti u sto si verues mori ,deka ke iskoci nekoj i ke kaze deka imalo duplikat glasaci .zasto ? deka nekoj ima isto ime i prezime so nekoj drug ?slatko ke se smeam posle izbori
IVA
IVA

Број на мислења : 344
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by Гостин on Нед Мар 06, 2016 7:04 pm

И сега кога ја најде двојничката единствено објаснување е дека цело село се води на иста адреса. Но проблемот е што претрагата била по име и презиме. А не по адреса.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Мар 06, 2016 7:06 pm

Ovaa rangelova e samo za onaa rabota
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by osa on Нед Мар 06, 2016 7:09 pm

koja kalifu ....mislam rabota ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЛЕПОТИЦА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот