Груески што ветува, исполнува

Go down

Груески што ветува, исполнува

Пишување by defo on Нед Мај 22, 2016 7:43 pmГруески што ветува исполнува, вети пловен Вардар исполни, Вардар е пловен, бродовите спремни...........браво за Груески, никој како Груески.........

defo

Број на мислења : 2027
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by defo on Сре Мај 25, 2016 10:40 pm

Ах тие клети комуњри, што скокале на програмата на ДПМНЕ.....како не им е срам...Секташи........
"Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во интервју за Телеграф зборува за тоа како членовите на невладините организации имале секташко однесување и вршеле индоктринација врз младите луѓе. -Па, еве, еден пример што ми го раскажа еден од учесниците, мислам некаде во 2009 година од предавањата. Говорејќи им против политиките на Владата, побарале секој од присутните да се качи на маса и да скокне и да ја гази програмата на ВМРО-ДПМНЕ. Тотално лудо! Или барање во хор сите слушатели на предавањата да повторуваат: Оваа Влада не чини!!! И повеќе слични работи, кои човек го шокираат кога ги слуша, вели Груевски."

defo

Број на мислења : 2027
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by osa on Сре Мај 25, 2016 11:14 pm

bravo bre defo ....kolku vakvi "vetuvanja "ima ....haaaaa

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13807
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by defo on Пет Мај 27, 2016 8:06 am


defo

Број на мислења : 2027
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот