Величествени

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Величествени

Пишување by osa on Нед Јун 05, 2016 8:40 pm

ova ko da im davash primeri na vlastodrshcite kakvi palati da si izgradat ....da odberat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Величествени

Пишување by osa on Нед Јун 05, 2016 8:41 pm

ova ko da im davash primeri na vlastodrshcite kakvi palati da si izgradat ....da odberat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот