ЦРНА ХРАНА

Go down

ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 9:51 am

Црната храна е во тренд - Ви делува вкусно?

Заборавете ја нормалната храна во природна боја, сега на површина испливува нејзината „темна страна“.На Инстаграм почнуваат да се шират фотки од порции хамбургери, тестенини, сладоледи и десерти обоени во црна боја.

На прв поглед делуваат загорено, но сепак трендот продолжува слепо да се следи.

Вкусот никако не е променет, но впечатокот дефинитивно е.

Ви делува вкусно?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 9:51 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:22 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:23 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:23 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:23 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:24 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:24 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:26 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:27 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:30 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:43 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:43 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:43 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:52 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:52 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:53 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:53 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Гостин on Вто Мај 31, 2016 10:54 am


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: ЦРНА ХРАНА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот