БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by osa on Пон Јун 06, 2016 12:08 am

ја отворив оваа тема од радозналост ...го гледав овој што му го скратија репчето како одговара на новинарски прашања околу изборите ,и ми падна многу чудно неговиот ГЛАС ...дали е БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ПРИЧИНИ ....се надевам ке има некој од мелница што ке го знае одговорот на моето прашање и ке напише за да ми се задоволи радозналоста

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty Re: БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by IVA on Пон Јун 06, 2016 12:21 am

a sto ti e tebe gajle ,ako e bolen ke se leci ,ako nemoze ke si umre
IVA
IVA

Број на мислења : 351
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty Re: БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by IVA on Пон Јун 06, 2016 12:23 am

i sto e toa radoznala ,ako si takva idi prasaj go sama
IVA
IVA

Број на мислења : 351
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty Re: БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by osa on Пон Јун 06, 2016 12:27 am

shto ti e gajle pa tebe shto jas sum radoznala ?ako znaesh neshto na ovaa tema pishi da prochitame ,ako nemash pojma podobro molchi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14359
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty Re: БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by IVA on Пон Јун 06, 2016 12:29 am

sto zdive mori ,ubavo ti pisav sama da go prasas
IVA
IVA

Број на мислења : 351
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty Re: БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by Гостин on Пон Јун 06, 2016 9:06 am

E pa bolen e...Go fatija kako od MNR preku zhena mu krade mesechno 1200 evra narodni pari...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ  Empty Re: БОЛЕН ИЛИ МИ СЕ ЧИНИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот