КАСАНДРА

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

КАСАНДРА

Пишување by osa on Пон Јун 06, 2016 12:34 am

дури и касандра мора да дојде за да не извади од оваа кал во која западнавме ??????еј да водиш држава според она што ке ти го кажат на наталната карта астролозите ...навистина е многу СУРОВО .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот