РЕПОРТЕР

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

РЕПОРТЕР

Пишување by osa on Пон Jул 18, 2016 11:06 pm

еве убаво хоби -репортер ...ајде повелете снимете интересни нешта во своето опкружување и слободно постирајте го тука на мелница ...на пример јас секојдневно гледам како овие неписмениве ги раскопаа сите улици низ Скопје ,но кога ке ги асфалтираат повторно секогаш им се пропаднати ...ке ги снимам овие УБАВИНИ и ке ви ги постирам ...повелете и вие ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12184
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот