Светот во една слика

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Светот во една слика

Пишување by defo on Пон Jул 25, 2016 8:37 pmСликава ја најдов на твитер, мислам дека заслужува посебна тема, потик за дискусија....па пуцајте........

defo

Број на мислења : 1926
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Светот во една слика

Пишување by reiter on Вто Jул 26, 2016 10:17 pm


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2409
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Светот во една слика

Пишување by defo on Чет Jул 28, 2016 8:10 am

Хм, интересно...Не сум многу фанатик на тероии на заговор, ама не сум ни 100% сигурен дека сме сами......уствари на оваа тема, уствари јас мислам дека незнаеме што бараме. Што да очекуваме, филмовите се едно реалноста може да е друга.

defo

Број на мислења : 1926
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Светот во една слика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот