ZORAN ZAEV

Страна 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Пет Ное 29, 2019 10:17 pm

Бидејќи пораката е напишана на словенечки мислев дека е Словенец. Но тоа нема врска со самата порака. Не е ли чудно еден премиер по втор пат да биде наседнат на ист начин. Не е ли глупаво, да користам твој речник за да ме разбереш. Зошто би го барала Грета Тунберг Заев и зошто една активистка би користела заштитена врска. Дали се тешеле затоа што не добија Нобелова награда.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by Teo on Пет Ное 29, 2019 10:19 pm

Kakov vtor pat, onoj koga lazhniot povik beshe otkrien i osueten? Pa vie od dpsmne se obidovte da izlazhete deka ne e taka, iako site vi se smeeja na glupata laga.
Teo
Teo

Број на мислења : 4670
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Нед Дек 01, 2019 10:30 pm

Ќе видиме кога втората страна ќе ги објави разговорите дали вториот упад бил откриен и осуетен. Дали повторно премиерот и амнестиран криминалец повторно не открил некој телефонски број, на пример. Макрон на пример лажниот повик од наводниот Порошенко го откачил кога се посомневал по 15 секунди разговор дека може да се сретнат и да разговараат во живо. Дали Заев со Грета разговарал за тоа како климатските промени ќе делуваат врз Макрон да стане слеп на влијанието на власта врз судството во Македонија.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by SHARENI on Сре Дек 04, 2019 8:37 pm

ZORAN ZAEV - Page 38 Ek8rlu10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 439
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by PRVOBOREC on Вто Дек 10, 2019 1:20 pm

Поздрав од премиерот и министерката небањати.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2105

PRVOBOREC

Број на мислења : 690
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by OPOZICIONER on Вто Дек 10, 2019 1:33 pm

Eve i video.

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 584
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Дек 10, 2019 1:53 pm

Жмицко додека го гледа видеото.😂😂😂

ZORAN ZAEV - Page 38 2fuplo10
luxor
luxor

Број на мислења : 5089
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by PRVOBOREC on Сре Дек 11, 2019 3:44 pm


PRVOBOREC

Број на мислења : 690
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by SHARENI on Чет Јан 09, 2020 7:54 pm

Dobro si kazal.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2030
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 439
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by Teo on Пон Јан 13, 2020 6:23 pm

Vlez vo NATO, kandidati za dva oskari, vselenskiot bara sredba za priznavanje na MPC, Makron padna pred nego priznavajki deka zgresil. Dami i gospoda eden i edinstven, lider na SDSM, poranesen i iden premier, mnogupochituvaniot gospodin Zoran Zaev.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2112
Teo
Teo

Број на мислења : 4670
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by SHARENI on Пон Јан 13, 2020 10:49 pm

A Mickoski samo go opstruira napredokot i uspesite na Makedonija.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2037
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 439
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by treta opcija on Вто Јан 14, 2020 12:37 am

Teo напиша:Vlez vo NATO, kandidati za dva oskari, vselenskiot bara sredba za priznavanje na MPC, Makron padna pred nego priznavajki deka zgresil. Dami i gospoda eden i edinstven, lider na SDSM, poranesen i iden premier, mnogupochituvaniot gospodin Zoran Zaev.

Што ако е покаже дека е генератор за тешки криминални дела? Ќе биде и понатаму мил, многупочитуван, паметен и сакан повеќе од најмилите?

treta opcija

Број на мислења : 109
Join date : 2020-01-03

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by OPOZICIONER on Вто Јан 14, 2020 10:06 am

Ha, ha, ha...

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2030
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 584
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by OPOZICIONER on Вто Јан 14, 2020 2:33 pm

Tocno taka iako oni i sega nema sto da baraat.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2032
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 584
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by OPOZICIONER on Вто Јан 14, 2020 5:03 pm

A Micko na kakva sredba? So Janusev i Stoilkovski? 😂

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2035
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 584
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by OPOZICIONER on Чет Јан 16, 2020 4:15 pm

Gospodinot Zoran Zaev uste pred eden golem uspeh, ovoj pat da se izbori za priznavanje na MPC OA.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2038ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2039
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 584
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Пет Јан 17, 2020 4:26 pm

Да не се мислите кој ќе биде победникот и ќе ја состави новата влада.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2158
luxor
luxor

Број на мислења : 5089
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by PRVOBOREC on Саб Јан 18, 2020 8:41 pm

Па и нема причина да се соработува со губитници.

ZORAN ZAEV - Page 38 Img_2166

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 690
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 38 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот