ШЕШЕЉ и Србија

Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 10:01 am

e ova ti se vika drzavnik

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 10:06 am

ima ushte

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 10:07 am

komshii ama se daleku pred nas

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 10:08 am

ima ushte ,ama popladne ...sega mora da se podgotvime za da ostvarime

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by Kalinda on Сре Aвг 17, 2016 9:48 pm

Со национализам
никој не стигнал
далеку !
Од една страна
сакате демократија ,
од друга страна
поддржувате националист .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 482
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by Kalinda on Пет Aвг 19, 2016 9:48 am

Очекував повеке
поддржувачи.
Добро е што
останаа малку !
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 482
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Пет Aвг 19, 2016 9:50 am

so site namesteni apsenja i sekojdnevni izhivuvanja vrz narodot ,mu vnesovte strav u koski ....strav im e da dishat ,a kamoli da pishuvaat i da kazhat sopstveno mislenje ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by Kalinda on Пет Aвг 19, 2016 9:51 am

Тоа го зборуваш
од мака што никој
не те поддржа .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 482
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by reiter on Пет Aвг 19, 2016 7:42 pm

Калинд'че ти никогаш не доаѓаш у меаната.Е зошто?Зар толку си срдна на сите.Животот тече понатаму остај малку политиката елај у меанчето... Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by Cetnik on Чет Сеп 15, 2016 6:13 pm

osa напиша:e ova ti se vika drzavnikНавистина? Овой го сакаш????

_________________
Безобразни сте во коските вие остатоците на бугарската буржоазија, наследниците на фашистичките окупатори во Македонија, бугарските сталинисти а посебно македонските врховисти и бугарофили

Cetnik

Број на мислења : 125
Join date : 2016-08-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Чет Сеп 15, 2016 6:23 pm

da ,jas sum Makedonka ...i ako si ja "branam " Makedonija neznachi deka sum nacionalist ....ke povtoram chovekov e "doktor " na nauki za seta bagra ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by osa on Чет Сеп 15, 2016 6:24 pm

inaku sum BUBEVIST ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14499
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by Гостин on Пет Сеп 16, 2016 6:07 pm

sesel e cetnik i baraba se izvlece od sud ssamo oti i onaka ke pcovisuva,

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ШЕШЕЉ и Србија Empty Re: ШЕШЕЉ и Србија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот