ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by osa on Пет Јан 23, 2015 2:12 am

Почитувани ја отворам оваа тема со цел да може тука да си упатуваме честитки ,по секаков повод ,родендени ,крштевки ,свадби ,слави и останат повод за кој вие мислите дека може јавно да изразите честитки

Сепак сакам да бидеме како едно семејство ,со многу различности но за кои ке дискутираме со почит едни со други

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by osa on Пет Јан 23, 2015 2:18 am

Ја имам честа прва на форумот да упатам роденденска честитка до нашиот член со ник братучед.

срекен 35 роденден ,многу здравје срека ,љубов и секако пари ти посакувам од срце ,да си жив и здрав до сто и назад

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by Гостин on Пет Јан 23, 2015 10:15 am

Честитам братучеду.Нека ти се остварат сите желби,сега и во иднина...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by Г-ѓа Министерка on Пет Јан 23, 2015 11:46 am

Честит роденден братучед да си жив и здрав со многу исполнети желби Wink
Г-ѓа Министерка
Г-ѓа Министерка

Број на мислења : 54
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by Гостин on Пет Јан 23, 2015 12:20 pm

Neka ti e sreken rodendenot Bratucedu.A za da bide takov poslusaj me ,i nemoj da go slavis vo Vodenica...ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Happy-smiley17 ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Happy-smiley17 ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by bratucedot on Нед Јан 25, 2015 10:54 pm

оооооо
Благодарам многу на честитките,
се извинувам што не се заблагодарив порано,не се работеше за труње со храна(за среќа),
немав пристап до интернет.

_________________
17 44 52 59 0 36 23 0 11 72 68 31 0 44
47 41 59 12 25 0 72 0
bratucedot
bratucedot

Број на мислења : 51
Join date : 2015-01-12
Age : 39
Местолокација : Skopje

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by Гостин on Нед Јан 25, 2015 10:55 pm

Ete gledas kolku vredat dobrite soveti.Osobeno ako gi poslusas... ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Happy-smiley28 ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Happy-smiley28 ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Happy-smiley28

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДA  ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод Empty Re: ДA ЧEСTИTAME роденден ,слава и честитка за секаков повод

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот