Белата чума дпмне...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:37 pm

Проекти за странски инвестиции, вработувања, трети и четврти деца, а резултатот е катастрофален.

За една деценија – 45 илјади ученици помалку


Попусто реклами и кампањи, училниците наскоро ќе зјаат празниhttp://prizma.mk/za-edna-detsenija-45-iljadi-uchenitsi-pomalku/

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:38 pm

Ова што сега чќе го постирам е срам за граѓаните и државата. Се прашувам од кога Македонија стана наследен имот на фамилијата.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:39 pm

PlasticFantastic
‏@snowgirly2


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:40 pm

Хермиона
‏@KVKriss


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:41 pm

Дарко #наТочак
‏@modered5
За едната ќерка го префрли почетокот на #екстерно, за другата прераспоредува наставнички по декрет. #Ж во акција!


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:42 pm

Калиси #Протестира ‏
@MajkaNaZmejovi 3h3 hours ago
Овие деца учат дека ќерката на екс премиерот е повредна од нив. Дискриминацијата има своја фотографија.
Одвратно


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:43 pm

Зоран Кардула
‏@ZKardula
има разлика #сиктер


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот