OD TVITER

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Сеп 21, 2016 8:45 pm

Катерина Стопареска ‏@Stopareska напиша:"Владата зеде 5 милиони евра данок од донациите за поплавените."
Да ви се множат, за лубриканти по затвори да си ги трошите.


Aleksandar Tortevski ‏@atortevski напиша:Ако некој донира за болница или за болно дете ќе си плати полн данок.Ако му даде на Самсоненко да глумат фудбалски клуб тогаш ослободување.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 22, 2016 8:28 pm

OD TVITER - Page 5 Cs9NubKWcAASo5Q

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 22, 2016 8:29 pm

OD TVITER - Page 5 Cs9JWyQWcAAO2um

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 22, 2016 8:29 pm

За време на СДС,водата ем беше газирана,ем беше од литар.NМА РАЗЛИКА Smile))
OD TVITER - Page 5 Cs9I76bXEAAptb0
OD TVITER - Page 5 Cs9I-FbXgAEsM0K

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Сеп 25, 2016 11:40 am

OD TVITER - Page 5 2z5tcw9

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 27, 2016 11:08 pm

OD TVITER - Page 5 CtTFBtAWIAEcHiL

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 29, 2016 9:03 pm

Бледолики Џентлмен ‏@premnogulichno напиша:Твит за у топ твитови:

-Како се вика ВМРОвец на Марс?
=Проблем
-10 ВМРОвци на Марс?
=Голем проблем
-Сите ВМРОвци на Марс?
=Решен проблем

Виктор Стевич ‏@ViktorStevich напиша:Ми се гледа сеир ГДОМ и ГДОБ на Пирин планина и се надевам нема да има преживани

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Сеп 30, 2016 12:01 pm

Странски
‏@Sluzbi
па добро, 12.000 евра пари ли се!?
#Бонева


OD TVITER - Page 5 CtlzXUMXEAA1Npx

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Сеп 30, 2016 12:02 pm

Странски
‏@Sluzbi
Агенција за патишта ќе отвори посебна лента за посебна категорија возачи која ги минува патарините по 50 пати на ден
#Бонева


OD TVITER - Page 5 Ctlq2GaWEAA_jZF

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Сеп 30, 2016 12:02 pm

EmptyPersona
‏@darkhour_seeker
Win!!! via Dojranliev

OD TVITER - Page 5 Ctlo5GNWIAAeL52

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Окт 03, 2016 2:00 pm

42
‏@forty_tw0
Некој во Сител очигледно го пишувал насловов за време на мозочен удар.

OD TVITER - Page 5 Ct0vIiQWgAAgHTa

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Окт 03, 2016 2:00 pm

Ебачот од Никарагва
‏@cherga_omnes
Фала Грујо

OD TVITER - Page 5 Ct0-SWHXYAAKhEW

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Окт 03, 2016 2:01 pm

Ебачот од Никарагва
‏@cherga_omnes
Опаа стаорците го напуштаат бродот што тоне, сакаат да спасат жива глава, ама и газ да спасат !

OD TVITER - Page 5 Ct1U9UDW8AAjyjN

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Окт 04, 2016 9:51 pm

OD TVITER - Page 5 219pe3b

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Окт 08, 2016 5:51 pm

Django
‏@BataDjango
Она, коа ќе ти диктира некој шо не може правилно да ја изговори буквата "Р" па излегува "В"... а ти послушен

OD TVITER - Page 5 CuP5DdQWIAAOeJ6

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 09, 2016 1:13 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Сакам да бидам Министер !!!
-имаш ли некоја потешка дијагноза од психијатар?
Немам.
- епа не го исполнуваш главниот услов#ВМРОвработува

11:53 PM - 8 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 09, 2016 1:16 pm

Baze Lazevski
‏@BazeLazevski
Велешани денес ГО ПОЗДРАВИЈА ГРУЈО пред сите гости на питијадата™® !

СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА МОИТЕ СОГРАЃАНИ !


OD TVITER - Page 5 CuRd1JqWcAIkhLW

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 09, 2016 1:19 pm

Алчинов @DAlcinov
Кога можеше #Хорхе да биде претседател, може и невработениот музичар од Виница да биде урбанист.
7:47 PM - 8 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 09, 2016 1:21 pm

Др Арсланагић @ArslaJeMeniBog
Тоа што борбата против фашизмот, а дополнително и во вторник маршот против него и неговите фашисти го загрижува Иле, мене многу ме радува
8:25 PM - 8 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 09, 2016 1:24 pm

Филозофот @firerot_
Нека трепка
7:00 PM - 8 Oct 2016

OD TVITER - Page 5 CuQr-voXYAAX_jn

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Нед Окт 09, 2016 9:58 pm

OD TVITER - Page 5 CuWaQKRWAAEkc2W


#Ж по инвестиции во САД.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Окт 11, 2016 3:10 am

mnogu ste jaki twiterdzii ! bravo .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Окт 11, 2016 10:48 pm


Канта Сирење@superextrabonus1h
Репрезентацијата U-21 е доказ дека ако некоја област нема владини мерки успехо е загарантиран.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Окт 13, 2016 6:26 pm

Ljubiša
‏@Sulimanovic
Мислам да

OD TVITER - Page 5 Cupk09vWcAAP7Gt

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Окт 13, 2016 8:00 pm

OD TVITER - Page 5 Cupv5J0W8AEQhEE

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот