OD TVITER

Страна 41 of 44 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:51 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Aвг 31, 2017 10:07 am

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Aвг 31, 2017 10:08 am

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Сеп 01, 2017 11:37 am

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 05, 2017 7:09 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 06, 2017 8:41 pm


Sashe Ivanovski@sasheivanovski2h
На што ме асоцира Петре Шилегов? НА ФАЈТЕР!!! АКО Е ЗАЕВ ЦЕНТАРФОРОТ, ОН Е ЛЕВО КРИЛО, УБИЦА ЗА РЕЖИМОТ!!!
4RETWEETS9FAVORITES·Details
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Сеп 06, 2017 8:42 pm

Набериус.@demonnn_66627m
Стевчо Јакимовски е идеален назив за Депонија.
3RETWEETS8FAVORITES·Details
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 09, 2017 7:10 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Сеп 14, 2017 3:49 pm

Пасито Суавесито @Publishermkd
Се боревте да се смени само власт наместо да се сменат и принципи на владеење. Затоа сеа е исто ко со вмро само од сдсм доаѓа.
2:05 PM - Sep 14, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 18, 2017 12:33 pm

Aleksandar Tortevski @atortevski
Гласачко тело се вика затоа што на гласање оди само телото а мозокот е во штаб.
9:54 AM - Sep 18, 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia
2 2 Replies 35 35 Retweets 105 105 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 18, 2017 12:35 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
Диме Спасов ги вратил парите потрошени од службената картичка. Ок. Само не го оставајте рикверц да враќа.
11:55 PM - Sep 17, 2017
3 3 Replies 16 16 Retweets 67 67 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Сеп 18, 2017 12:41 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:18 pm

Виктор Стевич @ViktorStevich
Го памтите муабетот: "Издржете уште малку, сега Трамп ќе го смени Бејли и после Грујо ќе го направи премиер". Кои идиоти се ова вмровциве
1:57 PM - Sep 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Жaне oд кaдрoвo @cccruella
Вмро ги краде буквално истире фрази што ние ги користевме додека беа на власт и ги користи како наслови. Пуста навика за крадење им остана.
1:14 PM - Sep 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:20 pm

Хермиона @KVKriss
Собранието изгласа закон за стечајци. Тешко е да се избришат сите неправди кои системот им ги нанесе на овие луѓе, но ова е добар почеток.
12:25 PM - Sep 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:23 pm

малиот кнез мишкин @JakovFendu
Aнтонио Милошовски од министер за надворешни и пратеник, со потенцијална нотарска кариера, до очаен твитерџија од врстата бот Sad ташно.
10:17 AM - Sep 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:23 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
ВМРО запнале дека Заев се сретнал со Трамп во ходник.

Од друга страна Груевски во ходник може да се сретне само со чистачката на кривичен.

10:02 AM - Sep 19, 2017
Replies 35 35 Retweets 120 120 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:24 pm

PokojniToza @JaoPokojniToza
А може ова шо нема вода е само акција за привлекување членство. Три дена небањат - дифолт ВМРО.
9:21 AM - Sep 19, 2017
4 4 Replies 4 4 Retweets 22 22 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:25 pm

31 @partizangunner
За 45% е намалено производството на електрична енергија во периодот 2006 - 2017. Ма браво вемероооо.
9:31 AM - Sep 19, 2017
1 1 Reply 5 5 Retweets 18 18 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:26 pm

Sasho Andonov @Dr_Koljo
Денес и е роденден на Соња Тарчуловска, си велам да и честитам со "Ај па годинава терасата даја заградите".
9:02 AM - Sep 19, 2017
Replies 4 4 Retweets 36 36 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:28 pm

Биби @The_BB_
Како Тарчуловски доби потврда за неосудуваност кога се кандидираше за пратеник и, сега повторно, за градоначалник? #ПрашањаКоиМеМачат
12:33 AM - Sep 19, 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia
6 6 Replies 33 33 Retweets 90 90 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:30 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Сеп 19, 2017 6:30 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 23, 2017 7:11 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 23, 2017 7:13 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 41 of 44 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот