OD TVITER

Страна 42 of 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 30, 2017 11:07 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3225
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Пон Окт 02, 2017 8:14 pm

nego go kontroliraat ,ama vashiot teshko deka nekoj mu vodi esap ....
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 157
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 07, 2017 10:05 am


Cane Prebranac@plata_nema2h
Што направи прво кога се разбуди утрово?
-Пипнав парното дали топли.
И?
-Кур.
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12124
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Окт 07, 2017 10:38 am

Омај(ФАЌИН)гад! @0majgad
Најсериозно,ако постар од мене ми побара било што мислам дека и душа ќе дадам за да го завршам тоа. Е тоа се разликите у генерации и респект
6:27 AM - Oct 7, 2017
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 248
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Окт 07, 2017 10:41 am

Даркохолик @darkojovcevski1
- Во весник: Погина искачувајки се на планина
- Во светот: Почивај во мир ангеле
- Во Македонија: Шо мајка бара да се пентари таму.
11:38 PM - Oct 6, 2017
Replies 5 5 Retweets 36 36 likes
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 248
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 07, 2017 10:58 am

PokojniToza @JaoPokojniToza
Ај уште малку па ќе се вратите сите од град разочарани и ќе биде интересно.
1:31 AM - Oct 7, 2017
3 3 Replies Retweets 21 21 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12124
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Окт 10, 2017 5:24 pm


Мандала@nadiamali05111h
Огледалце, огледалце мое, кажи на светот најубав кој е?
- Не знам, сите се нашминкани.
5RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12124
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:45 pm


Анѓеле Бе@angelebe1h
Шо се случило на 11-ти Октомври?
- Појма немам јас по Ленинова одев...
4RETWEETS17FAVORITES

Dino

Број на мислења : 125
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:50 pm


Блек Флеш@izvrsitelot1h
Најлошо е да не те цени оној од кој најмногу очекуваш.
1RETWEETS12FAVORITES

Dino

Број на мислења : 125
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:51 pm

Блек Флеш@izvrsitelot1h
Најлошо е да не те цени оној од кој најмногу очекуваш.
1RETWEETS12FAVORITES

Dino

Број на мислења : 125
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Окт 15, 2017 3:33 am


Алиша Кис од Битола@aliciakeysfromb2h
Можеш да живееш на слобода или во кафез.
Утре сам одлучуваш.
Јас одлучив дека сакам слобода. https://t.co/wY6rhrxz6t
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12124
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Окт 18, 2017 8:07 am

Ха,ха,ха

УбиственоVery Happy

defo

Број на мислења : 1906
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 42 of 42 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот