OD TVITER

Страна 42 of 44 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Сеп 30, 2017 11:07 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Bosonoga on Пон Окт 02, 2017 8:14 pm

nego go kontroliraat ,ama vashiot teshko deka nekoj mu vodi esap ....
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 301
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 07, 2017 10:05 am


Cane Prebranac@plata_nema2h
Што направи прво кога се разбуди утрово?
-Пипнав парното дали топли.
И?
-Кур.
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Окт 07, 2017 10:38 am

Омај(ФАЌИН)гад! @0majgad
Најсериозно,ако постар од мене ми побара било што мислам дека и душа ќе дадам за да го завршам тоа. Е тоа се разликите у генерации и респект
6:27 AM - Oct 7, 2017
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 313
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Саб Окт 07, 2017 10:41 am

Даркохолик @darkojovcevski1
- Во весник: Погина искачувајки се на планина
- Во светот: Почивај во мир ангеле
- Во Македонија: Шо мајка бара да се пентари таму.
11:38 PM - Oct 6, 2017
Replies 5 5 Retweets 36 36 likes
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 313
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Окт 07, 2017 10:58 am

PokojniToza @JaoPokojniToza
Ај уште малку па ќе се вратите сите од град разочарани и ќе биде интересно.
1:31 AM - Oct 7, 2017
3 3 Replies Retweets 21 21 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Окт 10, 2017 5:24 pm


Мандала@nadiamali05111h
Огледалце, огледалце мое, кажи на светот најубав кој е?
- Не знам, сите се нашминкани.
5RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:45 pm


Анѓеле Бе@angelebe1h
Шо се случило на 11-ти Октомври?
- Појма немам јас по Ленинова одев...
4RETWEETS17FAVORITES

Dino

Број на мислења : 181
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:50 pm


Блек Флеш@izvrsitelot1h
Најлошо е да не те цени оној од кој најмногу очекуваш.
1RETWEETS12FAVORITES

Dino

Број на мислења : 181
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Сре Окт 11, 2017 1:51 pm

Блек Флеш@izvrsitelot1h
Најлошо е да не те цени оној од кој најмногу очекуваш.
1RETWEETS12FAVORITES

Dino

Број на мислења : 181
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Окт 15, 2017 3:33 am


Алиша Кис од Битола@aliciakeysfromb2h
Можеш да живееш на слобода или во кафез.
Утре сам одлучуваш.
Јас одлучив дека сакам слобода. https://t.co/wY6rhrxz6t
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Окт 18, 2017 8:07 am

Ха,ха,ха

УбиственоVery Happy

defo

Број на мислења : 1977
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 12:32 am


Попот Веган@redradish51h
Господ ја враќа во МНТ водата што Владо ја носеше во собрание
9RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 1:41 am

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Ти сине ќе дадеш најубава оставка на светот - мама наде
7:20 PM - Dec 1, 2017
3 3 Replies 36 36 Retweets 89 89 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 1:51 am

Дуле СавичⓇ
@Shushmula
Мене у цела ситуација најкрваво ми е Јохан шо ќе си го јаде. Па човекот ќе го учат како пример за злосторник и терорист, воедно и психопат и морон во европска криминологија.
5:52 PM - Dec 1, 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Дек 02, 2017 1:54 am

Ѓурѓа
@pilula12
Нема простор за паника, сите спорни лекови се повлечени, освен оние кои сте ги испиле.
5:26 PM - Dec 1, 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 12:52 pm

Dimko
@ddimkooooo
Бара пари за операција
*донира 500.000 Евра за КК Работнички


12:08 PM - Dec 20, 2017

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 12:54 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 12:55 pm

Girl With Mousy Hair
@kalakurnica
ВО ТИШИНАТА

Ако носиш нешто неизречено,
нешто што те притиска и пече,
закопај го во длабока тишина -
тишината сама ќе го рече.

#НаДенешенДен е роден Ацо Шопов, писател и академик


9:30 AM - Dec 20, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 12:56 pm

Виктор Стевич
@ViktorStevich
Со вмровците беше поинтересно: Сорос не напаѓаше, ни се населуваа мигранти, 5000 евра казна плаќавме за тие што не знаат Албански, на граница чекаа 3000 УЧКи, странски служби не прислушкуваа, платформи и договори од сите држави.....секој ден циркузи имаше

9:11 AM - Dec 20, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 1:01 pm

Сплинтер
@sinisa_goliOtok
СДСМ опозиција: Администрацијата мора да се преполови! Тоа е аждер кој го цица буџетот! Исполнета е со паразити кои не работат ништо!
СДСМ власт: Нема да се намали администрацијата.
Ние: беееее беееееее бееееее


10:49 PM - Dec 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 1:02 pm

Мр Моџо Килингтон
@mojokilington
Лесно е ВМРО да блокираат граница. Нека ја поминат да видам.

9:58 PM - Dec 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 1:02 pm


Borjan Jovanovski
@BorjanJovanovsk
Хорхе не мораше да тепа пат до Бразил за да троп глупости и тука може..ние бар си го знаеме

9:59 PM - Dec 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Дек 20, 2017 1:03 pm

Виктор Стевич
@ViktorStevich
Ама вмровциве циркузи станале. Милошовски, Димовски, Вељановски...протестираат дека партијата им е недемократска, сега Мицковски ќе им направи контра-протест дека е демократска, а Вилипче у гужвава како и секогаш ќе му дадат директорско место.
Ако не па да го вратат Љубчо!


8:41 PM - Dec 19, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Дек 21, 2017 4:44 pm

Виктор Стевич
@ViktorStevich
Во 2016-та Република Чешка го смени своето име во Чехија, од многу банална причина - им било долго и спортските копмании не можеле да го напишат името, па насекаде сега фигурираат како Чехија.
Замислете, ниеден Чешки вмровец не се бламираше и паѓаше во трансови по улици


3:06 PM - Dec 21, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 42 of 44 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот