OD TVITER

Страна 44 of 44 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јан 24, 2018 8:35 pm

Maximum Overtroll@maximovertroll1h
Врти-сучи ездеес ќе го средат и името откако направија држава. Вмро уште се занесуваат дека се државотворна партија ради 7-8 тениски терени и 10 споменици изградени. Успат здрпале 50 милиони за нив
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Јан 30, 2018 12:46 am

Dora
@DoraRotten
До кога ќе читаме апели за помош на болни луѓе? До кога ќе бидат потребни операции во странство? До кога ќе се бара "милостина" за бедомници и помош за социјално загрозени семејства? Ќе изградиме ситем кој ќе функционира или imeto ne go davame ?!?!

9:21 PM - Jan 29, 2018
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 1:07 am

@rmfcmk
Ќе читате еден ден за мене у новина.
"Ги убил своите на сред јадење заради шљапкање со уста".

6:39 PM - Mar 9, 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12524
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 12:37 am


ТвитерКа ????@eveneznam_2h
По луѓето се гледа кој е направен од љубов,а кој онака.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12524
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 1:09 am


EmptyPersona@darkhour_seeker1h
Егзистенционална кризо остави ме да спијам...
4RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12524
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Мар 11, 2018 1:10 am


⭐️Мамичка⭐️@mladamama0342m
Сите заспаа а ја мислам на тоа дека во понеделник сум на работа и дека не ми се оди.

Божеееее, удрена сум жими све †
2RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12524
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Мар 14, 2018 10:05 pm


Aleksandar Tortevski@atortevski3h
Денешниов инцидент во собрание би требало да се окфалификува како семејно насилство. Оставениот го нападна партнерот што отиде со друг.
Хихихи........


Виктор Стевич@viktorstevich4h
Епа Албанци: еве ви двојазичност, сега сакаме:
- да плаќате даноци
- да ја сакате државата како ваша, а не да се понашате - "ми нисмо одавде"
- да творите во Македонија (културно, научно, уметнички)
- да бидете лојални на Македонија
- да навивате за Македонија во сите спортови

defo

Број на мислења : 1967
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by delta on Саб Мар 17, 2018 10:22 pm

.//<>/ke navivat ko sat shto se naviva ,na vreme <,..>//
avatar
delta

Број на мислења : 319
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 44 of 44 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот