OD TVITER

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Окт 13, 2016 8:01 pm

OD TVITER - Page 6 CupfPZcWgAAE8Nz

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Чет Окт 13, 2016 9:24 pm

a be jas germanci sakam da ja vodat ama nema.,

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Окт 14, 2016 6:58 pm

Neb. Gelevski - Bane
‏@banekoma
#ВЕРУВАЛЕилиНЕ
Во сиромашната Македонија: #фасада  #ЕВН #барок #лажни #прозорци

OD TVITER - Page 6 CuudA66XYAA7lN_

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:43 pm


В!Дана@vidanadesign45m
Груевски по кој знае кој пат со истиот говор на бина. Публикава си муабети во салава оти го знае на памет. Он уште не може да го прочита.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:43 pm

Богаташ@borisofskopje2h
Луѓето масовно се иселуваат од Македонија, бидејќи, од граѓансккте права им останаа само финансиските обврски.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:44 pm

Биби@the_bb_22 Sep
Порано фотографии од Скопје ставаа во учебници по архитектура.
Денес фотографии од Скопје ставаат во учебници по психијатрија
.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:45 pm


Биби@the_bb_1h
#Ж - дебилот што се вози во мерцедес од 600 000 евра тукушто рече дека на функционерите на СДСМ им било важно во каква кола се возат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:46 pm


Poison Ivy@hedera_genus1h
збори за роднински и париски вработувања човекот што си го стави кумот за министер за финансии, а првиот братучед за директор на ДБК

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:48 pm

Dojranliev
‏@ADojranliev
Во живо од Борис Трајковски


OD TVITER - Page 6 Cu5REMjWIAA5qFz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 5:51 pm

Daniel Anastasoff
‏@algorit007
Го спремиле и #Харемот за Никола Груевски.

OD TVITER - Page 6 Cu5COqnW8AA2Abp

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 7:23 pm

OD TVITER - Page 6 2qwh6it

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 16, 2016 7:23 pm

OD TVITER - Page 6 20g1yt3

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Окт 17, 2016 10:40 am

Влатко Васиљ
‏@VlatkoVasilj
Крца салата!! Добро, не се 40 000, туку се 39864 души, ама сега за ситници да не се фаќаме!!

OD TVITER - Page 6 Cu7AeQGWYAAF1gO

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Окт 17, 2016 10:41 am

Che ‏@Che_kubanecot 4h4 hours ago
@VlatkoVasilj
Велиш 39864? А да не стоеле по петорица еден врз друг на ушки?

OD TVITER - Page 6 Cu8XZ1bWAAE92yP

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Окт 17, 2016 9:20 pm

OD TVITER - Page 6 Cu-TDDYWAAANFkI

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Окт 18, 2016 6:11 pm

Алчинов @DAlcinov
Они не се многу по дебати. Они се по дела. Кривични дела.
2:52 PM - 18 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 23, 2016 10:22 pm

Мутен @toVornottoV
Честит Св. ВМРО тендерски на сите граѓани од криминална вероисповест.
6:21 PM - 23 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 23, 2016 10:23 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Ериксон лаже !
СИТЕЛ ДОЗНАВА: Сорос има удел у акциите на Ериксон, а прв братучед на Заев има Ериксон телефон

4:15 PM - 23 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 23, 2016 10:28 pm

Ебачот од Никарагва ‏@cherga_omnes 5h5 hours ago
Година: 2017
Место: Идризово

Еден обичен ден.

#Ж: Миле подај ми го сапунчето
Миле: Пешевски нека ти го подаде он е Дилориентед

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 23, 2016 10:29 pm

Јани Макрадули ‏@makraduli Oct 16
#ж ја обвинува опозицијата дека купувала службени скапи коли. Мислам ни клиниките низ Швајцарија не примаат вакви пациенти...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Окт 24, 2016 5:51 pm

Ебачот од Никарагва
‏@cherga_omnes
Како бе, и за празник ли работите бе вмровци?
Домаќински и одговорно.
24/7


OD TVITER - Page 6 CvhyMs2WEAEH9Uv

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Окт 26, 2016 11:15 pm

OD TVITER - Page 6 CvriXxwXEAABqNr

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Окт 26, 2016 11:15 pm

OD TVITER - Page 6 CvooZfhWAAA2j0Y

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Окт 28, 2016 7:44 pm

jako defo ...me iznasmea ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Окт 30, 2016 4:00 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Сега Тамара си вика: добро е, овој веќе нема да ме замара да му дадам, а јас си имам работа во ЕЛЕМ.
9:07 AM - 30 Oct 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 6 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот