OD TVITER

Страна 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:28 pm

Borjan Jovanovski @BorjanJovanovsk
тука кај судовите карши уким се отвара радња сваровски секнд хенд..ептен поволни цени
1:33 PM - 30 Jan 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:31 pm

Трпана @NatalijaaaT
Оххх
1:04 PM - 30 Jan 2017

OD TVITER - Page 20 28inatt
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:31 pm

OD TVITER - Page 20 24lj0uc
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:32 pm

OD TVITER - Page 20 T9hxzt
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:33 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
На Вилипчо кретенот му текнало дека треба попис.

Ќе има и попис и конфискација, не се секирај !

11:55 AM - 30 Jan 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:36 pm

OD TVITER - Page 20 Avlams
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:37 pm

В!Дана @VidanaDeSign
Стани сине за на Водно.
Не сакаааааам.
Ама мораш.
Не сакаааааааам.
Мораш мајкин!
Зошто мора мамоооо.
Затоа што си претседател Ѓорѓе.

1:11 AM - 30 Jan 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:40 pm

OD TVITER - Page 20 2uqizqt
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:41 pm

OD TVITER - Page 20 16itaue
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јан 30, 2017 6:47 pm

OD TVITER - Page 20 2ziden6
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Јан 31, 2017 5:38 pm

OD TVITER - Page 20 Vcxijl
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Јан 31, 2017 8:37 pm

OD TVITER - Page 20 1zbwnb

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Фед 01, 2017 6:03 pm

OD TVITER - Page 20 2aguv5e
Teo
Teo

Број на мислења : 4632
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Фед 01, 2017 6:09 pm

OD TVITER - Page 20 2rdg8j6
Teo
Teo

Број на мислења : 4632
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Фед 01, 2017 6:09 pm

OD TVITER - Page 20 27zvu46
Teo
Teo

Број на мислења : 4632
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 02, 2017 9:29 am

Број Четири ‏@Barb232 33m33 minutes ago
More
Македонија нема претседател на сите граѓани!
Има штабски потрчко кој се преставува за претседател!

#хорхе
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 02, 2017 9:29 am

Корто М. ‏@ngc6752 1h1 hour ago

Како ли ќе се осеќаат внуците на #Хорхе кога ќе сватат дека дедо им бил морон
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 02, 2017 9:32 am

Корто М. ‏@ngc6752 23m23 minutes ago

За вмровците "#Македонија ќе ја уништам, од криминалецот #Ж не се откажувам" is a new "Слобода или смрт".
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 02, 2017 9:33 am

Сплинтер
‏@sinisa_goliOtok
Во анкетниот на Елвис пишува дека тој живее во куќа на Амди Бајрам а во анкетниот на Амди пишува дека нема куќа.
Не, не е смешно, страшно е
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 02, 2017 9:41 am

Алчинов ‏@DAlcinov 13h13 hours ago

#Хорхе тукушто изјави дека Уставот му дал слобода да биде партиски војник.
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пет Фед 03, 2017 7:35 pm


defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Саб Фед 04, 2017 8:30 am


Тетреб ‏@Nepismen300 10h10 hours ago

#Ж прифатил двојазичност, запнале за СЈО! Знаев-сопствената кожа му е најбитна, џабе ги трујат гласачите со квази-патриотизам и национализам
Teo
Teo

Број на мислења : 4632
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 1:31 pm

kreativci ,nema shto ....bravo ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14816
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 1:35 pm

od kaj znaele dechinjava deka omileni pesni mu se starogradskite narodni pesnichki??? pa site mu gi prepeale vo nov "aranzman" Ova da ne ima vrska so najmakedonskoto radio "ROS" ,poznato kako prva LJUBOV na Ж....a zoshto ??? e toa ke ostavam na istrazuvachite da ni ja kazat vrskata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14816
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 04, 2017 1:36 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14816
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 20 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот