OD TVITER

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 9:11 pm

Биби@the_bb_1h
Кога Заев ќе влезе во зградата на Владата како премиер, редно е да го поздравиме со балони со боја и да ја остави таква до крај на мандатот.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 22, 2017 6:04 pm

EmptyPersona @darkhour_seeker
Ебати државата во која побрзо ќе извајш бугарски пасош од здравствена картичка...
2:14 PM - 22 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 22, 2017 6:05 pm

Дуле Савич© @Shushmula
А бе да ви дадат 2000 евра плата 99% од вас ќе станете Бугари и Грци. Море серем ти се и у Устав и квази-патриотизам и пичкематерине.
2:56 PM - 22 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Фед 22, 2017 6:06 pm

Poison Ivy @Hedera_Genus
дочекав странска држава да се грижи за мене ( дали сум се снашла за сместување, за работата, за децата ) подобро од мојата, туго несречо
1:26 PM - 22 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 23, 2017 6:55 pm

Daniel Evrosimoski@evrosimoski1h
Фактички Заев прифати еден услов повеќе од #Ж - СЈО!
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Фед 23, 2017 6:57 pm

Ана Ресана@AnaFiljana
Спремете се, "не ги сакав бе јас ич, ради вработување веев знамиња" доаѓаат.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Фед 23, 2017 10:40 pm


defo

Број на мислења : 2047
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пет Фед 24, 2017 10:28 am

твитерко @tweeterkoski
Ви смета двојазичност, а српскиве твитови без проблем ги преведувате
1:26 AM - 24 Feb 2017
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пет Фед 24, 2017 10:28 am


Влатко Васиљ@vlatkovasilj48m
И на нив не им е лесно. Викаат за на улица, а не се сигурни дали ќе има народ. Па реметот да биде поголем од сега.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пет Фед 24, 2017 10:29 am


Ivan Iliev@baaaaaanoo1h
Вие се смеете, али вмро у секое време може да изваде 25-30 луѓе на улица без сендвичи. Ќе биде гадно.
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пет Фед 24, 2017 10:29 am


Ivan Iliev@baaaaaanoo1h
Вмровци посегнаа кон последното и можеби најсилно македонско оружје, клетва #behold
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:21 pm


Slobodan Jakoski@flavrsavr2h
- Двојазичноста на целата територија е вовед во федерализација.
- Ти бе уште не си у затвор?
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:22 pm


Slobodan Jakoski@flavrsavr2h
Протестираат против влада КОЈА НЕ Е ФОРМИРАНА
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:22 pm

Poison Ivy @Hedera_Genus
другари, секогаш најгласни за сеир и повикување на насилство се оние што не се во државава
ги заболе, па си лаат по тастатури
баталете ги

2:37 PM - 24 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:24 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Од тврдокорните најтврдокорни се тие во администрацијата и во образованието што се без образование
1:54 PM - 24 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:26 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:30 pm

EmptyPersonaEmptyPersona@darkhour_seeker

Вложија грдни пари во МНТ, се исфалија за тоа...
Еве сега капи и тече од таванот...
Ах бе началниче....


avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:31 pm

Мр Моџо Килингтон @mojokilington
Не протече таванот на новиот театар, тој мироточи! Ништо не научивте 10 години.
12:49 PM - 24 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:31 pm

ivana dragsiqi @unexploded_yet
а нормално дека ќе прокиснува, таа зграда е проектирана за анекси, не за театар и култура
11:19 AM - 24 Feb 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 5:33 pm

Сплинтер @sinisa_goliOtok
Чек сеа. Не ми е јасно. ВМРО ќе протестира зошто СДСМ ја прифатиле платформата? Онаа иста што ВМРО ја прифати?
Ако, стрижи тоа овците

12:20 AM - 24 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 7:21 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Ние сме тврдокорни
ќе го зачуваме аманетот
---кој аманет?
да не отстапиме од нашата света идеја
---која идеја?
-бегај бе комуњар.

4:57 PM - 24 Feb 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пет Фед 24, 2017 11:08 pm


AAndrej@andrej0815h
Милошовски повика 455.000 граѓани на протестот ...

Нулите не дојдоа ....
avatar
Teo

Број на мислења : 3808
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Фед 24, 2017 11:14 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Фед 25, 2017 12:28 pm

Биби@The_BB_
„Ако јас крадам, сите мора да се крадци. Ако се сите крадци, тогаш подобро јас да сум главниот крадец.“ - логиката на просечен „патриот“.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Фед 25, 2017 12:28 pm

Биби@The_BB_

Ако не е ДПМНЕ на власт, не смее да постои Македонија.
Отприлика така размислуваат „патриотите“.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот