OD TVITER

Страна 23 of 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Саб Фед 25, 2017 12:29 pmПоследната промена е направена од luxor на Нед Фед 26, 2017 10:06 am. Мислењето е променето 1 пати
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Фед 25, 2017 2:48 pm

jaaakkkkkooooooo..bravo twiterdzii...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


излези и гласај ЗА на референдумот
avatar
osa

Број на мислења : 13427
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 10:07 am

Dimano
‏@dimanovski

Ми се јави син ми вчера. Ми рече дека нема да биде премиер... таЖно


_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 1:49 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Прочка. Денот кога родителите се јавуваат кај синовите во странство за да им се прости што не успеале да се изборат за нивната иднина тука.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 1:49 pm

Жaне oд кaдрoвo @cccruella
Тоа што вмровците на твитер од самоуверени смирени прејдоа во љути агресивци е одличен знак.
8:42 AM - 26 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 1:50 pm

Корона Мортис @Lathronniell
Единствено тажно во муабетот на Солза е што син и би се вратил да протестира

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 1:52 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Mi se javi sin mi (4) ,tato se pokakav',
-nishto sine, i Grujo se pokaka

8:14 PM - 25 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 1:53 pm

не е мој профилов@rmfcmk

Син ми (-6) ми се јавуе од на мајка му пичката и ми вика: "Тато напрај ме порано за да ја одбраним Македонија!".

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:31 pm

a za prviot branitel nema nishto na twiter???? ....pa on fchera badijala li dade izjava vo polza na dpmne deka do posledna kapka krv ke ja brani Makedonija ,samo mislam deka i on neznaeshe od kogo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


излези и гласај ЗА на референдумот
avatar
osa

Број на мислења : 13427
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 11:10 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:19 pm

Cene @Ce_ne
Да ви се мочам на интелектот скапан шо сте олку глупи!
8 год. работам во фирма на која газда е Албанец и никој не ме тера да зборам албански

2:56 PM - 27 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:19 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Пред 2 минути по наше време ми се јави син ми од Уганда, вика му пораснал курот 25 см и прашува кај е ќерка и на Солза, да купи карта
2:31 PM - 27 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:21 pm

Дуле Савич© @Shushmula
Колку треба да си едноклеточен организам за да веруваш цели 11 години дека #Ж и фамилија се патриоти?!
2:48 PM - 27 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:23 pm

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
Не е убаво ова Хан што ни се меша во внатрешната политика. Убаво е Курц кога ни доаѓа на митинзи.
1:25 PM - 27 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:25 pm

Ѓурѓа@pilula125h
Само човек кој има барем некаков бенефит од криминалнава багра може истата да ја брани. Точка.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:25 pm

Мр Моџо Килингтон@mojokilington2h
Ова ќе е прв Илинден организиран од окупаторот...

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Фед 27, 2017 6:27 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:18 pm


Еднорог@brienneoftart1h
17 милиони евра од еден ебен тендер. 17 милиони евра. Е оваа багра криминална, ја брани народ кој зима 1700 евра годишно.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:19 pm

Баба Рада Сеирска@seirdotmk36m
17 милиони евра вие нема за цел живот да ги заработите. Они си ги лапнаа со едно тендерче.Протестирајте и штитете ги да ви лапнат уште толку

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:20 pm


Kobayagi@imanolev1h
нели ти изгледаат малку твоите 200 евра у споредба со неговите 17милиони евра (од еден тендер)

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:21 pm


Џанели Имбула-Ванга@noluckmakedonec35m
Инаку, доста добро е ова шо почнаа да ја разоткриваат на Ѕинго империјата. Доцна, али сепак. Последниот феудалец у Европа.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:21 pm


Дуле Савич©@shushmula33m
17.5М Евра. Од само еден тендер. Народни пари. Жмроњи, и ваши и мои пари. Уште ли си ги мислите за патриоти да ве ебам у главите шупливи.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:22 pm

Баба Рада Сеирска@seirdotmk38m
17 милиони евра ќе спасеа 566 Тамари, ќе изградеа 34 затворени базени, 113 училишта или градинки, еден автопат. #тврдокорни

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:22 pm

АлександраМаЌедонска@izrokokiranija2h
Мислам дека сме единствената земја во која правото на протест се користи за поддршка на криминалци.

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Фед 28, 2017 1:23 pm

Ѓурѓа @pilula12
Во #Куманово наместија смрт на 8 полицајци! Избегнувајте ги протестите, не провоцирајте. Оставете ги сами да се удават во сопствениот очај.
12:48 PM - 28 Feb 2017

_________________
ГЛАСАМ ЗА И ГИ БОЈКОТИРАМ #БОЈКОТИРАМ
avatar
luxor

Број на мислења : 3638
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 23 of 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот