OD TVITER

Страна 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:00 pm

OD TVITER - Page 30 214
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:01 pm

OD TVITER - Page 30 312
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:01 pm

OD TVITER - Page 30 410
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:01 pm

OD TVITER - Page 30 510
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:02 pm

OD TVITER - Page 30 610
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:03 pm

OD TVITER - Page 30 Ukj10
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:04 pm

OD TVITER - Page 30 Yiy10
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 2:04 pm

OD TVITER - Page 30 Uol10
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 6:53 pm

OD TVITER - Page 30 H10
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 11:39 pm

OD TVITER - Page 30 118
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 11:40 pm

EmptyPersona‏ @darkhour_seeker

Зад секој успешен криминалец стои спонтана толпа од ВМРО.
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 11:45 pm

Бекутан Ластик‏ @tronovno

Таман помислив вмровскиве протести ќе напраат проблеми у државата они станаа циркус...
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 11:46 pm

Алчинов‏ @DAlcinov

Тиранска Платформа= Платформа за спас на тиранинот
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 11:49 pm

Elena‏ @Elena__Shore

Да се прашувавте од кај им се парите на Вмро како што се прашувате од кај му се парите на Боки 13 немаше да бидеме на ова дереџе.
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Чет Мар 16, 2017 11:49 pm

Влатко Васиљ‏ @VlatkoVasilj

Да разјасниме нешто. Под слобода на говор не се подразбира фалсификувани документи за тендер од 17 милиони евра, океј?
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 2:10 am

Noli @SinolickaT
За да ви успеат протестите испечатете 650 000 потерници. Толку не има.
9:48 PM - 16 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:10 pm

В!Дана@vidanadesign18m
Од странски весник ми бараат слика од протестиве на која се грујо, јанкуловска, зоки, миле или хипо... имате видено таква фотка? Плаќаат.
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:14 pm

Алчинов@dalcinov1h
Во суштина поддржувачите на Кочан велат дека штом некој дава плата има апсолутен имунитет.
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:26 pm

Vladica@inyourmindonly2h
Овие 1200 вработени на #СеадКочан ги рачунаат ли у државна администрација или? Пошо со државни пари се платени...
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:27 pm

Медо @MedoDimoski
Груевски ја прифатил платформата во 2015?! Што е следно, 10 години дека држел земјата во криминално заложништво?!
2:20 PM - 17 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:27 pm

Медо @MedoDimoski
СДСМ се надева дека до 24.04 ќе има влада
ВМРО се надева дека до 24.04 ќе има граѓанска војна
Кочан се надева дека до 24.04 ќе нема држава

2:26 PM - 17 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:28 pm

AAndrej @andrej081
Вечер на протестите ....

Заев да ја прифати платформата која нашиот лидер ја прифати во 2015 ...

1:05 PM - 17 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:29 pm

Канта Сирење @SuperExtraBonus
ВМРО ја прифатиле платформата во 2015: "мислевме дека се работи за нафтена платформа".
2:42 PM - 17 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:29 pm

Мутен @toVornottoV
Македонија нема фрка со #соросоиди, има фрка со лоповоиди.
1:58 PM - 17 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Мар 17, 2017 5:29 pm

Man @Goran_Man
Moже 485 административци немаат ни основно образование, ама затоа знаат да заокружат вмро.
11:37 AM - 17 Mar 2017
luxor
luxor

Број на мислења : 5023
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 30 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот