OD TVITER

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 01, 2016 8:01 pm

И Амди Бајрам го прати синот во прво одделение.
OD TVITER - Page 4 CrRcoZNWAAEVviq

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 01, 2016 8:01 pm

Република Ѕинголед
OD TVITER - Page 4 CrAjRiyWEAAT5gB

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Сеп 04, 2016 1:41 pm


Goran Mihajlovski@gmihajlovski
Мајка Тереза ќе стане светица оти се грижела за сиромашни, а во МК сиромашните и градат споменик од 5.5 милиони евра

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Сеп 04, 2016 1:42 pm

Baze Lazevski
‏@BazeLazevski
ВМРО-ДПМНЕ ви посакува #ДоброУтро

OD TVITER - Page 4 Fnwi1h

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Сеп 05, 2016 3:45 pm

OD TVITER - Page 4 2jaay5w

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Сеп 05, 2016 3:46 pm

Зоран Кардула @ZKardula
за добро утро
9:09 AM - 5 Sep 2016

OD TVITER - Page 4 2cqbjih]

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Сеп 05, 2016 3:49 pm

Poison Ivy @Hedera_Genus
здрао @JStevco, jас сум Nва
8:32 AM - 5 Sep 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Сеп 05, 2016 3:52 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Грујо у Идризово ќе биде прогласен како Цветец, пошо ќе му го расцветаат газето вмровско таму.
11:31 PM - 4 Sep 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 06, 2016 9:47 pm

- Како живите у Македонију ?
- Тешко е. Нема ни паре, нема работа, ни плата, ни куќа, ни стан, ни кола, НИ-КОЛА, НИКОЛА!, НИКОЛА!, НИКОЛА!

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 06, 2016 10:10 pm

Slobodan Jakoski ‏@FlavrSavr 1h напиша:Да бев ВМРО ќе кандидирав комплетни анонимуси, можеби и Бетмен Велит на листа. Не дека праи разлика. Они со меница си се врзани.Алчинов ‏@DAlcinov 7h напиша:Ќе го гласал #Ж зашто тој веќе имал премногу украдено и немало да краде веќе.

Е уште ова го немав чуено.


Ебачот од Никарагва ‏@cherga_omnes 12h напиша:На Канго ќерка му се сликала гола за да си ја промовира книгата. Замисли Канго за Аманет гол да беше во спотот, Врв на античката уметност

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Сеп 09, 2016 12:19 pm

Странски ‏@Sluzbi  22h22 hours ago
Вчеравечер, лидерот на вмро-дпмне - Никола Груевски #Ж, пушти во употреба базен со фекалии во центарот на Скопје!

OD TVITER - Page 4 Cr1RtFSWYAEC1CN

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Сеп 09, 2016 12:21 pm

GorgT akaBetmenSerit ‏@gorgietod  Sep 8
Може не го поштујеме Сашета ама он има храброст да им го плесне на #Ж и компанија во фаца! То Сале.

OD TVITER - Page 4 Cr0UXQZWgAEb0gY

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Сеп 14, 2016 6:27 pm

OD TVITER - Page 4 2rqhnhk

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Сеп 14, 2016 6:28 pm

OD TVITER - Page 4 28jcmsp

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Сеп 14, 2016 6:28 pm

OD TVITER - Page 4 2qlzpeb

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Сеп 14, 2016 6:29 pm

OD TVITER - Page 4 98ydlx

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 15, 2016 9:58 pm

Фреди #Протестира ‏@Freddy_AFC 5h5 hours ago напиша:Верници не рушат, кршат, пцујат и тепаат. Тоа се пагани што веруваат во ДПМНЕ и обвинетиот Груевски.
Добра дефиниција за бедните #ДПМНЕ-овчиња

OD TVITER - Page 4 CsZVdEKXYAAM4U5

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 15, 2016 9:59 pm

OD TVITER - Page 4 CsYRsXuXEAAzx_a

OD TVITER - Page 4 CsUw9WKWAAABNck

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Сеп 19, 2016 8:32 pm

OD TVITER - Page 4 CstwuOyW8AAGK0x

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Сеп 19, 2016 8:33 pm

Жмроњските директори на јавни институции се соочуваат со невидени притисоци пред избори.Мора стадото да се потсобере,пари да се обезбедат...

Sveste tese ‏@bakraci 3h напиша:За вмровец сите се криви (Албанци, Грци, СДСМ, ЕУ, САД, Сорос, странски служби, мрачни сили) освен #жмро. И има будали кои го купуваат ова.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Сеп 19, 2016 10:42 pm

Прво масло на платно со тема #ШаренаРЕВОЛУЦИЈА
Уметник: Матеј Богдановски #СвакачастмајстореOD TVITER - Page 4 CsfEpRDWgAAiFcF

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 20, 2016 9:03 pm

OD TVITER - Page 4 CsyEFH5XYAEL8Ds

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 20, 2016 9:04 pm

OD TVITER - Page 4 CsyGmeiWEAA6mji

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 20, 2016 9:04 pm

OD TVITER - Page 4 Csy76ycWAAA5q4n

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Сеп 20, 2016 9:06 pm

Dimitar ‏@DimeS10cent напиша:Абе „неспособнава и неписмена“ Катица Јанева успеа да најде докази за обвинение, а тек да беше некој способен, на плоштад ќе висеа до сега.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 4 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот