OD TVITER

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Јун 11, 2017 11:19 pm


Тај со „Врските“@100le_be2h
Се молат шпанците да ни ја дадат малку топката и ние да си поиграме. Наша си е бе, ние си ја купивме...
1RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Јун 12, 2017 6:48 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh28
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Пон Јун 12, 2017 11:56 pm

ko da nema shto da tvitate ,ste se fatile za nas ,zoshto ne vrabotile ,a shto nie nesmeeme da bideme vraboteni ???kolku licemerno ,ko nie da nemame potrebi za zivot ? ljubomorata e strashna !
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 323
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Dino on Чет Јун 15, 2017 6:09 pm

nenormalna rabota, so Angusev i ovaa so sakaat da mu dadat veter vo edra na grujokio?


Ристо Разбираш@luck15c53m
Аспазија Софијанова која не даде дозвола Тамара да се лекува во странство, пак ќе биде директорка... Браво СДСМ!

Dino

Број на мислења : 365
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Чет Јун 15, 2017 7:06 pm

se poubavo i poubavo ko dpmne da e na vlast razlika nema.


OD TVITER - Page 37 Firesh17

SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 323
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Чет Јун 15, 2017 7:16 pm

i da znete deka navistina treba da se raduvate osven ako ne ste so niet dpmne da go prestignete vo gluposta.

Trakinardi@kapetan_taki58m
СДСМ треба да се радува на свесните граѓани кои го следат секој чекор. И реагираат.

Од нивните гавази по мреживе, секако ништо не очекувам.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 323
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Јун 18, 2017 10:23 am

Pinned Tweet
Ел Президенте‏ @FiljanShtrkot 31 Oct 2015
More
Упаѓа тип во автобус со пиштол и вика:
-Сите доле, ова е пљачка!
Од позади некој:
-Иди у пичку матер од памет ме извади, ја мислев контрола
2 replies 321 retweets 630 likes
Reply 2 Retweet 321

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Нед Јун 18, 2017 10:37 am

OD TVITER - Page 37 Firesh30
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Нед Јун 18, 2017 6:47 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh18
Teo
Teo

Број на мислења : 4184
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Нед Јун 18, 2017 6:48 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh31
Teo
Teo

Број на мислења : 4184
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Нед Јун 18, 2017 6:49 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh19
Teo
Teo

Број на мислења : 4184
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Јун 18, 2017 9:47 pm

demek ova go izjavil ????????????/ pod itno na doktor ,choekov zabegal .....skroz na skroz otishol u nepovrat ......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Нед Јун 18, 2017 9:53 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh32
Teo
Teo

Број на мислења : 4184
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Нед Јун 18, 2017 9:54 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh33
Teo
Teo

Број на мислења : 4184
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пон Јун 19, 2017 11:06 pm


Бапчо@thefitzzz59m
Лофт:
- Не може да влезеш
Ама ја сум внук на Тодор Александров
- Батка гаражава се вика Рилски Конгрес, ако си внук на Рилски Конгрес, влези
3RETWEETS20FAVORITE
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 267
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пон Јун 19, 2017 11:07 pm


Троа полудена багра@slabkarakter21m
еден за сите и сите станаа револуционери откако падна вмро
3RETWEETS6FAVORITES
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 267
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Јун 20, 2017 10:11 pm

OD TVITER - Page 37 Dcymqc10
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Вто Јун 20, 2017 10:22 pm

so depresioto be milioni ukradoja/.
delta
delta

Број на мислења : 502
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:20 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh35
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:20 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh36
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:21 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh37
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:21 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh38
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:22 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh39
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:22 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh40
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:22 pm

OD TVITER - Page 37 Firesh41
luxor
luxor

Број на мислења : 4287
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 37 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот